Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szeretet és a gyűlölet közt...

A szeretet és a gyűlölet közt tényleg csak egy hajszál van? Szerettél meg már valakit, úgy, hogy előtte utáltad?

Figyelt kérdés
Az gondolom már mindenkivel megesett, hogy meggyűlölt olyat, akit már szeretett előtte, de fordítva?
2010. jún. 19. 13:28
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Fordítva nekem nem volt, de olyat simán tudok, hogy gyűlölök és imádok valakit egyszerre.:/
2010. jún. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%

szerintem igaz

volt egy barátnőm, 3.tól 5.ig össze voltunk szinte nőve. aztán 6.ban eltávolodtunk, 7. 8.ban pedig oylan szinten gyűlöltem, utáltam, kinéztem hogy az valami eszméletlen. balalgáskor rájöttem hogy mekkora bunkóvagyok/voltam vele, nagyon megbántam, és bocsánatot kértem tőle. szóval kibékültünk, néha találkozgattunk is, de azért nem lettünk újra barátnők.

volt egy hasonló barátnőm. 1-1,5 évig le nem lehetett lőni minket (amúgy 150 km-re lakik, összvissz 3* találkoztunk, de msnen mindig beszéltünk) aztán egy fél évig veszekedtünk, midnen vackon. aztán fél év "örihari" majd egy hritelen felindulás, hogy kezdjünk tiszta lappal. azóta is beszélünk, nagyon fontos számomra, viszont nem vagyunk összenőve, és ez így pont jó.

szóval van benne valami. fordítottját még nem tapasztaltam, de kitudja ;)

2010. jún. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Bizony,a szeretet és a gyűlölet nagyon közel van egymáshoz.Néha azért gyűlöltem embereket,mert egyszerűen vágytam a szeretetükre!!És aztán megszerettem ezeket az embereket.És mostmár csak kevés ember van olyan,akit tényleg szívemből,örökre gyűlölök és gyűlölni is fogom!!!:@:S:)

Én utálva tudok csak szeretni,vagy szeretve utálni tudok..de gyűlölve szeretni..na azt már nem:S

2010. jún. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem fölösleges gyűlölni. A gyűlölet az jelenti, hogy nem vagy képes elfogadni valakit olyannak, amilyen. Ez meg nem az illető hibája, hanem a tied, mert nem köteles olyanná válni, amilyennek óhajtod.
2010. jún. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen ez abszolút így van, én is érzek így valaki iránt!
2010. jún. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyon is igaz. Én speciál már jártam úgy is, hogy kezdetben utáltam a fiút aztán fülig szerelmes lettem belé:)))
2010. jún. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
21:22 én is így vagyok, és olyan furcsa! De jó, hogy nem csak velem történik meg ilyesmi.
2010. jún. 20. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!