Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Úgy érzem csak teher vagyok...

Úgy érzem csak teher vagyok az emberek számára, nem vagyok jó semmire, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Mindenkit csak felidegesítek, akivel beszélgetni próbálok, akár interneten akár élőben, mérgesek lesznek tőlem az emberek, pedig én csak normális, jófej próbálok lenni. De senki nem élvezi a társaságomat. Mit lehetne tenni, hogy ne tartsanak idegesítőnek?
2012. máj. 6. 13:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Ennyi alapján nehéz bármilyen tanácsot adni vagy levonni a konzekvenciát. Elöször is: Hogyan kommunikálsz az emberekkel? Mi érdekel? Honnan tudod, hogy senki sem élvezi a társaságod?
2012. máj. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Most, hogy elolvastalak nem lettem ideges tőled. Viccet félretéve, ezt mi segíteni akarók akkor értenénk, ha itt most felmerülne valami téma és láthatnánk hogyan veszel részt egy társalgásban. Nem lehet, hogy pl mindenből viccet akarsz csinálni?
2012. máj. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem, általában komoly témákról szeretnék beszélgetni az emberekkel.
2012. máj. 6. 14:46
 4/7 anonim ***** válasza:
korod, nemed?
2012. máj. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ha szerinted jó fej , normális társalgó vagy, és mindenki más szerint nem, akkor lehet hogy valamit rosszul csinálsz
2012. máj. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor ki tudja mi a baj. Másik meg az, hogy egyáltalán nem biztos, hogy nálad van a hiba. Az emberek felszínesek, talán a te gondolkodásmódod nehezen emészthető a számukra. De írhatnál valami példát ám.
2012. máj. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
"Puding próbája az evés" eset. Egyszerűen azoktól kérdezd ezt, akiket "felidegesítesz", akik "mérgesek lesznek tőled".
2012. máj. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!