Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Eltoltam az életem. Csillagász...

Eltoltam az életem. Csillagász akarok lenni de közgazdász lettem. A munkám utálom, a szakmától is kezdek elfordulni. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Csak azt tudom hogy ha a tiszta kék égre tekintek megdobban a szívem...és könny csordul le orcámon. 27 / F

2012. ápr. 22. 22:04
 1/8 anonim ***** válasza:
48%

Indulj el északnak, ülj le egy dombtetőn, és nézz fel az égre. Friss szellő fúj és csend van.

A szakma nem egy olyan dolog szerintem, ami életed végéig kötelez. Az a hivatásod - és feltételezem nem közgazdásznak hivattál lenni. Az emberek túl komolyan veszik ezt a dolgot: van egy munkád, és? Az határoz meg téged? Nem.

2012. ápr. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ja, csak az a baj hogy túl sok időt / energiát kell rááldozni hogy ne vegyem komolyan....ezért érzem kicsit reménytelennek a helyzetet. De nem adom fel és találok egy megoldást, úgyis.
2012. ápr. 22. 23:12
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Menj el csillagásznak. Tanulni sosem késő, addig meg dolgozol tovább, teszel félre amennyit tudsz, aztán egyszer csak csillagász leszel. Van még hátra minimum 30 éved, van még időd azt csinálni amit akarsz.
2012. ápr. 23. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Sokkal több van még hátra. Nem tudom miért de úgy érzem hogy legalább 85-90 éves koromig fogok élni. Ráérek, de azért mégiscsak sietni kellene :)
2012. ápr. 23. 10:59
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

akkor vágj neki

lehetőség: mint "égen a csillag"

2012. ápr. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Szia! Találtál megoldást? Hasonló cipőben járok...Én biológusnak tanulok, nemsokára végzem, de hasonló éréseim vannak. Mindig is csillagász akartam lenni, de túl későn ébredtem rá. 26 vagyok. Ha gondolod írhatsz priviben! Megköszönöm, így előre is!
2013. ápr. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hobbi szinten is foglalkozhatsz vele.

De soha ne add fel az álmaidat.

2015. nov. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem, asztrofizkus leszek, már körvonalazódik a terv :)
2015. nov. 14. 23:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!