Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem tudom kezelni a...

Miért nem tudom kezelni a konfliktusokat?

Figyelt kérdés
29 éves vagyok és egyszerűen a mai napig nem vagyok képes kezelni bizonyos konfliktusokat...ha konfrontációra kerül a sor vagy meghátrálok, vagy behódolok, a barátnőmmel való vitáknál is meghunyászkodom inkább, nem tudok erélyes lenni és ezért rendszeresen felülkerekedik... egy üzletben dolgozom és elég rossz környéken, amikor bejön két cigány, hogy elvigyenek két energiaitalt ingyen, én inkább odaadom nekik, csak ne konfrontálódjak... más emberekkel is ilyen vagyok, nem tudom elviselni, ha valakivel nézeteltérésem támad....mit tegyek?
2012. máj. 8. 19:27
 1/2 anonim ***** válasza:
állj a sarkadra elvégre 29 éves vagy nem kell félni meg fognak majd lepődni, h kinyitod a szádat(h neked is van szád)mondd csak önbizalmad mióta nincs?
2012. máj. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
en tanacsolnak valamit, irj ram privibe ha erdekel
2012. máj. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!