Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Érezted már úgy, hogy az...

Érezted már úgy, hogy az életed egy nagy nulla? Mintha egész életedben semmit nem értél el, és csak direkt veled cseszne ki az élet?

Figyelt kérdés

Mit tettél olyankor?


19l


2012. máj. 8. 23:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%

Éreztem. De ma már tudom, hogy ennél sokkal rosszabb is van: amikor rájössz, hogy nem az élet cseszett ki veled, hanem te csesztél ki magaddal és a környezeteddel. Én most ebben a stádiumban vagyok.

Egyelőre nem teszek semmit, csak este nyugtatózom magam, hogy legalább aludni bírjak. Hosszútávon valahogy össze kell kanalaznom magam, hogy helyrehozzam, amit elcsesztem.

2012. máj. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Érzem folyamatosan. Sírok, dühöngök, kiabálok, takarítok, öngyilkosságokat gondolok végig.
2012. máj. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
19 évesen még korai panaszkodni. Még korrigálhatsz. 1000 lehetőség áll előtted.
2012. máj. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Éreztem.

A legjobb megoldás eddig az volt, ha elhatároztam, hogy csakazértis kezdek valamit az életemmel. Kicsit el kell gondolkodni rajta, mihez is értek, mihez lenne kedvem, mit csinálnék szívesen. Aztán utánanézni a lehetőségeknek. És nem elkeseredni, ha valami nem sikerül. Meg lehet próbálni újra, vagy hozzákezdeni valami máshoz. Ja és több társasági életet élni! Az nagyon sokat segít.

2012. máj. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Akkor nem vagyok egyedül :(
2012. máj. 8. 23:56
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőnek igaza van: tényleg nyomorult egy érzés, ha tudod, hogy a kudarcaidért csak magadat hibáztatod. De ezen is túl kell lépni. Nem is lennénk emberek, ha nem hibáznánk.
2012. máj. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Éreztem, és folyamatosan érzem. És tényleg nem értem el semmit egész életemben, az meg szépen elment mellettem.


Nem tettem semmit. Sz@rok bele, már nem érdekel.

2012. máj. 9. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Az hagyján ha az élet szarakodik velem..de most épp egy olyan ember húzza keresztül a számításaimat,akit szeretek.Azt akartam hogy végre költözzünk össze,szeretnék már véglegesen tartozni valakihez,elegem van már a párkapcsolati hülyeségekből.Erre kihátrál mindenből.Nem is érdekel,élek egyedül,amit már marhára unok.
2012. máj. 9. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
19 évesen még nem. Na de 10 évvel később...
2012. máj. 9. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
86%

Én nem bántottam soha senkit,nem károsítottam meg senkit,nem csaltam meg senkit.Nem vagyok egy szorgalmas valaki és a munkahelyeimet is mindig otthagytam.Link vagyok és lusta.


Ezzel együtt sz.arok le mindenkit aki szerint ez baj :D

2012. máj. 9. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!