Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Érezted már úgy, hogy az...

Érezted már úgy, hogy az életed egy nagy nulla? Mintha egész életedben semmit nem értél el, és csak direkt veled cseszne ki az élet?

Figyelt kérdés

Mit tettél olyankor?


19l


2012. máj. 8. 23:35
1 2
 11/13 anonim válasza:

Bennem is bujkal gyakran egy onmagammal valo elegedetlenseg..hogy meg nem tettem le eleget az asztalra, meg nem tudok eleget..szeretnem elerni amiket elterveztem es remelem hogy akkor vegre elegedett leszek.

Csak ANNYIRA SOK IDO!!!! Most eppen arra varok hogy bejelenthessem vegre a munkahelyemen hogy felmondok es lelephessek innen vegre. De ezzel meg varnom kell 1 hetet..nagyon kivagyok. Tokre unalmas ez a melo, semmi kihivas. Legalabb tudom hogy ebben a pozicioban soha tobbe nem akarok dolgozni!

2012. máj. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

30 éves vagyok,és az életem azzal telt, hogy próbáltam az életem jobbá tenni, mert nekem nem jó az, ahogyan a környeztem él és gondolkodik. Nekem MINDEN kell az élettől.

A legjobb akarok lenni.

Ehhez képest az életem sz@r volt. Néhány éven belül, ha nem érek el valami igazán nagy áttörést, akkor... befejezem. Exit game. Ahogy az egyik előző hozzászóló írta "sz@rok bele".

Egyébként az életem egyre jobb testi, anyagi szempontból, de nem fogadom el, hogy az élettől nem a lehető legtöbbet kaptam, hanem csak egy koncot, míg mások ott ülnek a húsosfazéknál. SOHA!

2012. jún. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Üdv a klubban, az én életem is egy rakás sz...

és én tehetek róla:( Mert lusta voltam bunkó,és elégedetlen.

Vacak érzés, hogy miért nem voltam képes, elsőnek igaza van, az a legrosszabb,mikor egyértelművé válik,hogy a hiba az én gépemben van. De te 19 évesen még nem érezheted így, most kezdődik az életed!


25/N

2012. aug. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!