Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Te mit kezdenél az életeddel...

Te mit kezdenél az életeddel 27 évesen ha nincs saját családod, lakásod? De állásod van jelenleg?

Figyelt kérdés
Munkám van, viszont pánikolok ,mert egyrészt élnék még járnám a világot ,másrészt ,szeretnék családban gondolkodni..
2012. máj. 9. 18:41
 1/9 A kérdező kommentje:
ez az alig 3 év a 30tól ez iszonyat rémisztő :S
2012. máj. 9. 18:41
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Akkor azt képzeld el, hogy 40 fölött mennyire rémisztő...
2012. máj. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
0%
Hát szerintem érdemes pasit keresni és családot alapítani minél hamarabb mert hát 30 közeleg... És hát majd a családommal utaznék... A lényeg hogy pasi+család amilyen hamar csak lehet...
2012. máj. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Szerintem semmi rémisztő nincs benne. Ha úgy adja a sors akkor családot alapítasz, ha nem akkor világot jársz. Kinek mi a rendeltetése. Vizsgáld meg, te melyikben találod meg a boldogságot és alakítsd az életed annak megfelelően. Családot lehet 40 évesen is alapítani erre nincs szerintem íratlan szabály.
2012. máj. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretnék egy társat, aki szerelemből szeret. de megalkudni nem akarok .Kompromisszumot tudnék kötni ..-csak rengeteg rossz és nagyon rossz tönkrement házasságot látok ,én is egy ilyenben nőttem fel ..-és ez annyira nem vonz. Hogy belefussak olyanba amit előre nem látok .. :S
2012. máj. 9. 18:51
 6/9 anonim válasza:
Hát van egy rossz hírem a mai elbaszott világban nincs tökéletes kapcsolat, régen sem volt, csak az emberek kitartottak egymás mellett JÓBAN-ROSSZABAN akkor még fontos volt. Egyébként szerintem egy működő kapcsolat csupa lemondás megalkuvás kompromisszum bizalom. Ha erre nem vagy képes akkor még utazgass és lehet valahol belebotlassz a nagy Ő be. Nem kell görcsösen ragaszkodni, hogy legyen valakid és akkor tuti lesz:)
2012. máj. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én 28 voltam, amikor ugyanígy voltam, mint te. 5 éves kapcsolatból szakítás, egyedül albérletben. Sőt! Most jut eszembe épp akkor munkám sem volt.

A kapcsolatom már régóta haldoklott, így 1 hónap alatt túl voltam a szakításon és észbe kaptam, hogy a legjobb barátomba vagyok szerelmes, akinek soha nem voltam közömbös. Tavaly voltam 30 és tavaly volt az esküvőnk is :)

Szóval csak pozitívan :) Ha jön a nagy Ő, úgyis észreveszed :)

2012. máj. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ne akard forgatókönyv szerűen élni az életed.

Főleg, hogy két dolgot is szeretnél, kettő is szerepel a vágyaid között. Ki tudja, melyik "utat" választva járnál jobban.

Másrészt társat találni görcsösen nem lehet.

Ha van lehetőséged, utazz, talán útjaid során találod meg a nagy őt. Ha figyelembe vesszük, hogy "itt, ahol vagy", nincs a nagy ő, akkor máshol lesz elkébzelhetően.

A másik, véletlen mégis betoppan a nagy ő, pl. a munkahelyedre. Ha te utazni vágysz, akkor a te nagy ő-d is olyan lesz, aki utazni vágyik. Tehát tudtok ketten világot látni.

Nem fogod tudni megtervezni az életed úgysem, akárki akármit is ír most itt neked. Senki nem tudja mit hoz a jövő. Nem tudjuk előre, hogy melyik "út" hozza meg a vágyott életünket. Tehát inkább sodródj az árral. Persze nem minden beleszólás nélkül, karba tett kézzel várva a dolgokat, de ha épp lehetőséged van, akkor utazz, ha találkozol egy nagy ő jelölttel, akkor "ismerkedj" vele.

2012. máj. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ne görcsölj rá. Élj, láss világot, amíg lehet. családdal nem igen leszel "szabad". Nagyon sok lehetőség van, mert fiatal vagy. Nem para ha huszonévesen nincs családod. Mások ilyenkor még tanulnak. Ne izgulj
2012. máj. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!