Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tényleg beteges már a rajongás...

Tényleg beteges már a rajongásom? 15/L

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nagyon rajongok Szente Vajkért. A családom, és a barátaim szerint ez már beteges, mert pl. ő a háttérképem, gyűjtöm róla az újságcikkeket, mindig nézem a TV-ben stb. Azt mondják ez már nem normális, túlzásba vagyok esve. Én nem érzem betegesnek, kilátok belőle, nem csak Vajkkal vagyok elfoglalva. Ne értsetek félre, nem vagyok szerelmes belé, nem is lehetek, hisz nem is ismerem. Nem gondolok arra, hogy milyen jó lenne ha most itt lenne velem stb. Egyszerűen csak tetszik amit csinál, ahogyan csinálja, és attól még hogy jóképűnek tartom, nem vagyok belezúgva.

Szerintetek tényleg durva? Mit tennétek a helyembe?



2012. máj. 9. 19:14
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és nem csak Vajkért rajongok. Ott van pl. Magyar Bálint, Andrádi Zsanett, Nagy Sándor, Polyák Lilla stb. de Vajkot bírom a legjobban.
2012. máj. 9. 19:16
 2/7 anonim válasza:
14-15 évesen én is voltam így a tokio hotellel én is minden cikket gyűjtöttem és rajongtam értük és most 18 évesen nem csak 3 év és sehol semmi de azért fogadd meg a barátaid és a családod tanácsát hisz ők látnak kívülről hogy mennyit változtál és hogy esetleg jobban hanyagolod őket mindig felhozod a beszélgetések során :) jó tinikort :D
2012. máj. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) Hanyagolni nem hanyagolom őket, a baráti köröm sem változott meg emiatt.:)
2012. máj. 9. 19:26
 4/7 anonim válasza:
akkor nincs baj a drasztikus változást te is észrevennéd :D
2012. máj. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Az nem a V mint Viktóriából a Robi hangja?
2012. máj. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Rajonganivaló is. [link]
2012. máj. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De, a V, mint Viktóriába szinkronizál:D Amúgy én a színész Magyar Bálintra gondoltam, bocs.xd
2012. máj. 9. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!