Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért csinálják ezt? Idegesítő...

Miért csinálják ezt? Idegesítő személy vagyok? . :/

Figyelt kérdés
az összes eddigi barátom, mintha ellenem fordulna. pedig nem beszélek a hátuk mögött semmit. normális vagyok velük, ha kell, támogatom v vigasztalom őket... persze meg szoktam mondani a véleményemet, de úgy, h ne bántsak meg senkit.pedig mondhatnék durvát is, amit mindenki lát (mármint tök egyértelmű). két barátnőm van, akik tényleg szeretnek, de én elköltöztem és így ritkán látom őket.... ezért vagyok kétségbeesve, mert egyedül érzem magamat, mert ők ugye nincsenek itt...
2012. máj. 10. 07:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Abból amit leírsz, nem vagy idegesítő személy. Esetleg túl tapadós vagy? Vagy meguntak és le akarnak koptatni? Keress új barátokat.
2012. máj. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem vagyok tapadós.
2012. máj. 10. 13:07
 3/6 anonim ***** válasza:
hova valósi vagy?
2012. máj. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
bp. miért?
2012. máj. 12. 09:52
 5/6 anonim ***** válasza:

En is elkoltoztem es en is maganyosnak erzem magam. Szerintem akik ilyenek azoknak csak addig voltunk jok amig ott voltunk. "ha nincs lo jo a szamar is" ...

Az elso sulimbol levo barataimbol/haverjaimbol pedig csak egy maradt meg, a tobbiek nem kerestek, ha talalkozni akartam veluk sosem 'ertek ra', lekoptattak.. Le kell sz*rni oket, neked is jobb lesz. Hogyha nem tul felenkek akkor ha hianyzol nekik tuti keresni fognak. Ha meg nem, csesszek meg! :D

2012. jún. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

szerintem ez nem így van.

a távolság tönkreteszi a kapcsolatokat. ha egy ideig nem találkoztok és nem éltek át új d, akkor nem lesz miről beszélni, és unalmas lesz az egész. aztán elmaradnak a hívások, az üzenetek, mert ha nincs közös élmény akkor lesz@rod, hogy mi van a másikkal mert unalmas...

2013. okt. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!