Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak, nem akarok...

Mit csináljak, nem akarok telhetetlennek tűnni de nagyon szeretném! Na?

Figyelt kérdés

Nos, hát az osztályunk megy erdei suliba, de én és egy másik lány az osztályból (aki egyébként a legjobb barim az osztályból) pedig nem. Egyikünk se akar menni. És be kell mennünk egy másik osztályba. Mi 6/B-sek vagyunk. És a 7/A-ba szeretnénk menni, de elvileg a 6/A-ba kell! Van egypár gyerek ott, akiket ki nem állhatok! Inkább a 7/A-ba mennék ott még barátnőim is vannak de ők meg már mást tanulnak mint mi, és a 6/A-sok le vannak maradva tőlünk valamelyik tárgyakban... -.-“

De ha meg megkérnénk tanárnőnket, elégedetlennek tarthatna mert... elég az hogy megengedte hogy itthon maradjunk...


2012. máj. 9. 18:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát 6. osztályból nem fognak egy osztállyal feljebb tenni titeket, szóval marad a 6/A vagy nem jártok iskolába addig amíg a többiek vissza nem jönnek.
2012. máj. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem értem. Mennyi időre mennek a többiek?

Nálunk ilyenkor az volt, hogy ha volt kirándulás, de páran nem akartunk oda menni (pl. strandra mentek csak, de mi nem tudtunk úszni így feleslegesnek tartottuk, hogy megsüljünk a buszon útközben aztán ott unatkozzunk), akkor kötelezően be kellett menni azokon a napokon is suliba, de másik osztályba raktak be. De olyankor nem tanultunk! Persze, hivatalosan azt kellett volna, de soha hozzánk sem szóltak (vagy azokhoz, akik ott maradtak), elég volt ha bejártak és csendben ültek az órán.

Egyébként pedig ez nem kívánságműsör, hogy majd eldönthetitek mit csináltok addig. Persze megkérdezhetitek, szerintem nem kell törődni vele, hogy mit gondol majd rólatok a tanár. Vagy megengedi, vagy nem és kész.

2012. máj. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!