Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy 3. személy bezavar,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy 3. személy bezavar, akkor mit csináljak?

Figyelt kérdés

Egyik lány tetsziknekem az osztályból, kölcsönös a szimpátia is, viszontcsakmsn en tudunk zavartalanul beszélni, mert az egyik fiú az osztályból aki csak barátja, mindig anyakán lóg, igazi idióta a gyerek állandóan vihog meg iugénytelen is. engem mindig piszkál ez a csávó. mit lehetne tenni, hogy eltűnjön a képből? mert ez így nem jó, hogy miattanem tudok közelebb kerülni a csajhoz.


17/F


2011. márc. 25. 16:08
 1/7 anonim ***** válasza:
talán elküldeni a pics@ba?
2011. márc. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vegyétek be hármashoz
2011. márc. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Először is tanulj meg írni...
2011. márc. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ha a 3. személy az lány,akkor bevenném a szexbe :DDDDD

Amúgy meg állíts választás elé a párodat,hogy kit szeret jobban és ennyi.

2011. márc. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

szia, nálam is ez a helyzet csak én párkapcsolatban élek. Söt a srác is.. de állandoan szemezik mindig ott somforog.. érdeklödik.. (régen kavarogtunk.. )


én sem tok mit csinálni .. de sztem neked azt kellene tenni, h mikor egyedül van odamenni.. és ha odajön a 3. akk megmondani "nem látod h beszélgetünk?"

vagy menny oda a lányhoz ugy h a csávo ott van és mondd neki pl eljössz velem a büfébe ** venni.. talják ki valamit odaillöt.. bármit csak rángasd el ( sztem a lány se birja a srácot... vagy küld a csávot..... ez az elsödleges sztem

2011. márc. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez azért nem jó mert akkor te leszek a szemét aki olyan gonosz szegény másik sráccal
2011. márc. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

VÁLASZTÁS ELÉ NE ÁLLÍTSD SEMMIKÉPPEN! azzal csak magad alá ásod a gödröt....szerintem msn kérdezd meg hogy nincs-e kedve összefutni?(sulin kívül, hvd le sétálni jó idő is van bármi oda csaknem viszi azt a harmadikat, deha nem vagy ebbe biztoss akkor kérdezd meg hogy "xy" is jönne?ha mondja hogy igen akkor mond neki hogy őt hívtad le /vele szeretnél lenni nem pedig azzal a harmadikkal :) )

én lányvagyok és én így gondolom, de ha egy pasi azt mondaná hogy válasszak elküldeném..:)

2011. márc. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!