Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hol találjak "legjobb barátnőt"?

Hol találjak "legjobb barátnőt"?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok, haverjaim, ismerőseim bőven vannak, de olyan, akivel tényleg mindent meg tudok beszélni, egy sincs. csak olyan emberekkel jövök ki teljesen, akik hozzám hasonló érdeklődési körrel rendelkeznek, lehet velük álmodozni és megvitatni a világ dolgait és nem csinálnak olyat, ami nekem fájhat.. sajnos nem sok ilyen csajszit ismerek és nem tudom, mit tehetnék, mert 17 évesen már elmúlt a barinő szerzés időszaka..

2012. máj. 10. 20:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Talán leírhatnád, hogy mi érdekel... :)
2012. máj. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Itt : www.legjobbbaratno.hu
2012. máj. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát van pár dolog:D például: zeneee (élő), szívesen kockulok, de szívesen járom a természetet miután falusi lányként megtehetem; szeretek horgászni, szeretem a sört, sátorozni, hegyi bulikon résztvenni és szervezni, otthon ülni és verseket, számokat írni és festeni és olvasni, sőt tanulni is szeretek, de csak humán tantárgyakat, meg ami fizikából érdekel:D a netcelebeket nem szeretem, a politikusokat sem, de azért odafigyelek, mi folyik a világban. hát úgy ennyi:)
2012. máj. 11. 18:43
 4/5 anonim ***** válasza:
hova valósi vagy?:)
2012. máj. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
keszthely city környéke
2012. máj. 11. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!