Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak? A legjobb...

Mit csináljak? A legjobb barátnőmet felvették abba a suliba, amelyikbe akart menni.

Figyelt kérdés
Még van 1 hónapja eldönteni,hogy megy-e,vagy marad.Én pedig nem tudom,hogy mit csináljak,mert nélküle szerintem komoly depresszióba esnék.Ezzel ellentétben,én szeretném,ha azt tenné,ami neki jó.Mert persze,lehet,hogy most felvették,de 2 év múlva,mikor alapból el kéne mennie,nincs rá garancia,hogy újra sikerül neki bejutnia.És persze,ha elmenne,van jó pár barátom,aki nem hagyná,hogy egyedül érezzem magam,mert nagyon szeret,és nem akarja,hogy teljesen összetörjek emiatt.De ez azért mégis más.Mert azért tényleg nem lenne könnyű azt elveszíteni,aki 6 évig melletted állt,mindenben támogatott,a hülyeséget csináltál nem engedte,hogy egyedül tedd meg.És én tényleg nem akarom,hogy csak azért maradjon,mert nekem az szar lenne.És nem szeretném befolyásolni a döntésében,mert ez csak rá tartozik,hogy Ő mit vél jónak.És egyszerűen jelenleg nem tudom,hogy mit tegyek.Szerintetek?

2012. ápr. 20. 20:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Voltam már a barátnőd helyében. Ha felvették abba a suliba, ahova be akart jutni és tényleg el akar menni, akkor engedd el. Nem hazudok, nem marad ugyanolyan a kapcsolatotok, de még lehettek barátnők. Elég önző dolog lenne visszatartani. Szerintem mondd meg neki, hogy neked az a legfontosabb, hogy az tegye, amit jónak lát, nem azt, amit te látsz jónak. Nyilván sejti, hogy neked ez nehéz (nyilván neki is az), nem kell megnehezíteni azzal, hogy ezt mondod is neki. Ha elmegy, hát elmegy.
2012. ápr. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de láttam már olyan embert akinek elment a legjobb barátnője, és most utálják egymást:(
2012. ápr. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 DDD97 ***** válasza:
nem feltétlenül rossz ha nem lógtok egésznap majd egymás nyakán. Így sokkal önállóbb leszel és az egyéniséged is kifejlődik. És attólmég suli után találkozhattok.:)
2012. ápr. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!