Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Cserben hagyott a legjobb...

Cserben hagyott a legjobb barátnőm, hogy találjak valakit akivel jól kijövök ha én mindenkinek csak második vagyok?

Figyelt kérdés
Help!
2010. nov. 27. 15:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azzal nem gond ha 2.-ik vagy... A szüleidnek, tesódnak(ha van) nekik mindég az első leszel.

Nekem ahányszor volt legjobb barátnőm, mindég elárult... Rájöttem, hogy ez a legjobb BFF. dolog "dedós", mert előbb vagy utóbb rájössz, hogy magadban vagy a közeli rokonaidban bízhatsz feltétlenül... Mindenkivel jobb jóban lenni, minthogy 1el legyél csak a legjobb... Látod magad is, hogy eddig csak avval a személyel voltál jóba és most nincs más...Törekedj mindenkivel jóba lenni...

15/L :) A titkaidad, szerintem(ha van) tesóddal oszd meg, biztosan nem árul el... Magam is vele osztom meg :)

2010. nov. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Megértelek :( Engem is cserben hagyott még anno a legjobb barátnőm, ovódás korunk óta ismertük egymást, mindent megbeszéltünk egymással, aztán minden megváltozott, második lettem. Mostmár nem is beszélünk egymással max ha összefutunk az utcán köszönünk egymásnak.

16/L

2010. nov. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%

Engem is..amúgy hány éves vagy?Szívesen barátkoznék korombeliekkel.

13/l

2010. nov. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Az a helyzet hogy tesóm nincs, a szüleimet meg folyton kiakasztom ha elmesélek nekik valamit, de igazatok van minden téren:) köszi a segítséget

Jah és 14 éves vagyok

2010. nov. 28. 09:59
 5/6 anonim ***** válasza:
Legyél nyitott! És szinte lehetetlen hogy találj valakit akinek az 1. leszel, néha be kell érni a 2.-kal is ;)de sok embert megismerhetsz sulis versenyeken, vagy osztálykiránduláson vagy bárhol, és lehet hogy szert tehetsz egy legjobb barátnőre :)
2013. okt. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát ha a legjobb barátnő nem is sikerült, de van egy legjobb barátom, aki mindennél többet ér. Amúgy sem vagyok egy lányos lány. :)
2013. nov. 4. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!