Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van itt olyan, aki öngyilkossá...

Van itt olyan, aki öngyilkossági kísérleten van túl és hajlandó lenne beszélni róla?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy ilyen valakivel beszélni.
2012. máj. 10. 22:03
 1/5 anonim ***** válasza:
hát pl én de sok értelme sincs az ilyesminek és annyra sztem beszélni pláne nincs
2012. máj. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem aki öngyilkos akart lenni, annak valami olyan oka lehetett erre, amiről nehéz beszélni, sokan persze ezt nem tudhatják és nem tudják megérteni sem. valami ilyesmi voltam én is még anno. ha öngyilkos akarsz lenni, inkább keress valami megoldást a problémára, ne rögtön a halálba rohanj megváltásért :)
2012. máj. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
25%

Én a napokban öngyilkos akartam lenni. Egy balos társaság elhitette velem, hogy szét fog esni a Magyarországi szélsőjobbos gyülekezetek nagy része. Aznap 2 faszit is láttam anarchistás pólóba...

Aznap este úgy voltam, ha a mozgalmaknak vége, akkor mindennek vége...


Van egy pisztolyom, azzal akartam csinálni, bár gondolkoztam tömeggyilkosságon is... Hogy bemegyek a cigány gettóba, és az utolsó golyó az az enyém...


De aztán felhívtam aztán még aznap éjjel megtudtam, hogy szinte semmi sem igaz, és hogy még tüntetni is fogunk... :)


Szóval már jól vagyok :)

2012. máj. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Válasz a 3-as válaszadónak:

1. Megőrültél?! Politikai okok miatt öngyilkosságot elkövetni? o.O

2. Rasszista vagy, de durván.

2012. máj. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ha még aktuàlis, akkor tőlem kérdezhetsz nyugodtan.
2012. jún. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!