Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Volt már öngyilkossági kísérle...

Volt már öngyilkossági kísérletetek? Mi vett rá, mit tettetek, és végül miért nem sikerült? Hány volt? Mi a véleményetek róla utólag, és ha valaki megtudta, miként reagált rá?

Figyelt kérdés
2011. jan. 3. 21:12
1 2
 1/17 Barbieee :") válasza:
48%
lekönyörögtek az erkély széléről...:)
2011. jan. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért kell elpoénkodni, mert én komolyan kérdeztem...
2011. jan. 5. 15:24
 3/17 Barbieee :") válasza:
én meg komolyan válaszoltam...de ha neked ez poénos volt:D
2011. jan. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Én mostanában egyre többet gondolok rá, ollóval összekarmolom magamat meg ilyenek. Bnőm kés szorított a nyakához és az anyja kérdezte tőle, h gondoljon bele, h mit hagyna itt és h kinek hiányozna. Annyi gondom van, h jó megoldásnak tűnik, de nem merném megtenni.
2011. jan. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Ha valami olyan baj van, amit szeretnél elmondani, én meghallgatlak, és igyekszem segíteni. Nekem is sok gondom van... de másnak ezt nem kívánom :)
2011. jan. 6. 22:49
 6/17 anonim ***** válasza:

De rendes vagy- az utolsó válaszodra értem. :) Ez sokat segíthet, most komolyan. (Szóval tényleg nem gúnyolódtam:)

Nem, még nem volt. Még csak 15 vagyok, és depresszióval kezelnek- na, a kórházban kezdtem el egy vonalzóval szórakozni- egyéb dolgot sehonnan sem lehetett szerezni. Az az igazság, hogy benne van a fejemben, de hogy mi lesz belőle... Azt még nem tudom. Mindenesetre most épp egyedül vagyok itthon, van kés, gyógyszer, ablak dögivel, úgyhogy igyekszem eltűnni itthonról és kerülni az autókat is :)

2011. jan. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Ne haragudj, hogy nem vettelek komolyan...

Miért kerültél kórházba? Valami bajod esett? Nem szabad ilyeneket csinálni... mert lehet, hogy jól esik (nekem is), de nincs értelme... mert utána csak fáj. Bántott valaki, hogy ennyire rosszul érezted magad?

2011. jan. 8. 13:13
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Hogy miért kerültem kórházba, egész pontosan nem tudom... Anyám cibált be, és még mehetek vissza egy hétre :)
2011. jan. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Szegény... de biztos az orvosok is rájönnek, hogy semmi bajod, és hazaengednek :)
2011. jan. 8. 18:15
 10/17 anonim ***** válasza:
Nem azt mondtam, hogy semmi bajom, állítólag mániás depresszió, é ezért tartanak bent. :) Habár ugye ezzel nyilván nem értek egyet, Viszont, mikor bevittek, akkor épp nem csináltam semmit, így értettem :)
2011. jan. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!