Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem vesznek engem...

Miért nem vesznek engem emberszámba?

Figyelt kérdés
Főleg az iskoláról beszélek, de úgy kb. az egész életemben ez van. Iskolában 1-2 ember kivételével köszönni se tudnak nekem (az az 1-2 ember se a haverom). Teljesen levegőnek néznek, mintha ott se lennék, csak ha elrontok valamit, pl. tornaórán, akkor tudnak hozzám szólni de olyankor meg elég durván. Utoljára kb. tavaly nyáron beszélgettem el egy iskolatársammal emberi módon, azóta nem sikerült senkivel. Mert akivel beszélgetek azzal egyoldalú a beszélgetés, én kérdezek, mondok valamit, aztán válaszol és ennyi. Interneten is ez van, köszönök, ők sokszor nem is köszönnek, válaszolgatnak csak röviden, unottan. Mit tegyek? Mert egyre közelebb vagyok hogy öngyilkos legyek. Nem lehet így élni hogy a világon senkinek nem kellek, emberszámba se vesz senki. Most középiskolás vagyok, általánosban is ez volt, itt is (bár ott árnyalatnyival kisebb mértékben volt).
2012. máj. 12. 10:01
 1/2 anonim válasza:

Szia! Régen én is voltam hasonló helyzetben,és akkor írtam egy listát azokról a személyekről akiket szeretnek,akik közömbösek,és akiket csúfolnak. Nagyjából különböző személyiségek voltak,de ezek közösek voltak bennük :

Akit szeretnek:

-van egyénisége,saját stílusa,és nem másokat utánoz.

-van saját véleménye,amit úgy is ki tud fejteni,hogy közben nem bunkó

-van humorérzéke

-Másokkal nem bunkó,de nem nyaliziksenkinek,nem kétszínű nem beszél ki senkit.

-Tud gondolkodni, értelmes

Közömbösek:

-ide a nagyon átlagos lányokat sorolnám,akik nem csúnyák,de nem is szépek,nem nagyon szoktak beszélni,megnyilvánulni,saját kis körük van..őket nem szokták bántani,de kedvelni se.

Akiket bántanak:

-gyakran nagyon igénytelenek : sárga fog,besárgult haj,büdős lehelet vagy testszag

- igénytelenül öltözködnek : pl vastag lábra streccs anyaú cica nadrág, magassarkúhoz szabadidő pulcsi,stb.

-nagyon buták : nem nem az hogy a nehéz matek feladatok nem vágják,vagy irodalom órán nem tudnak elemezni egy verset,hanem úgy alapból az élethez hülyék..alapvető fogalmakról nem tudnak semmit, meg mindent elhisznek...az ilyen embereket pl senki se fogja komolyan venni.

- összevissza nevetnek minden apróságon,értelmetlenül fecsegnek összevissza...túl sokat beszélnek,de nem hallgatnak meg másokat

-két színűek,kibeszélnek másokat

Szóval ezeken gondolkozz el,nem kell válaszban leírnod,hogy te nem vagy mondjuk kétszínű,ezt magadban gondold át szépen.

DE az is lehet,hogy esetleg túl érzékeny vagy,és magadra veszel mindent. Olyan nincs,hogy mindenki figyel rád..az embereket nem érdekli mindenki,őrülj ha van 3 barátod.

2012. máj. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
szia! :) azóta változott a helyzet?
2017. okt. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!