Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem mernek hozzám szólni vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem mernek hozzám szólni vagy nem vesznek emberszámba?

Figyelt kérdés

Bárhányszor találkozok a párom haverjaival: szinte sosem szólnak hozzám. Csendes vagyok, de szoktam nekik köszönni, páran nekem is köszönnek. Viszont hozzám szólni már egyáltalán nem tudnak. Múltkor pl.: az egyikük véletlen megdobott egy labdával, és a barátomtól kért bocsánatot ahelyett, hogy tőlem kért volna. Sztem ez elég gáz. Most akkor ennyire levegőnek néznek, vagy pedig ennyire félnek hozzámszólni? Mi lehet ennek az oka.

18/L


2012. ápr. 6. 22:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem bírnak téged.Álltalában ez így van
2012. ápr. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem a paráznak a barátodtól és így fejezik ki az iránta érzett tiszteletük.
2012. ápr. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

huh ez nagyon gáz nem irigyellek:(

velem detto ugyanez volt, ott voltunk a barátom, haverjai meg én... ott ültem a barátom mellett és ahelyett hogy tőlem kérdezték volna meg hogy nem kérek hot dogot odafordul a barátomhoz és megkérdezi ő nem kér hot dogot?

a tiedet még meg lehet érteni és be lehet tudni annak hogy valószínű csak a barátodtól féltek és a tiszteletét akarta a bocsánat kéréssel kifejezni, de ezt... ez inkább olyan mintha még beszélni se tudnék mint kb. egy gyerek és el se bírom dönteni hogy eszek-e...

2012. ápr. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
mert nyuszik:D még fiatalok... kb ennyi a dolog:)
2012. ápr. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
uhh:S:S hát ez nagyon gáz... De sztem nem velünk van a probléma, hanem a haverokkal...csak nem tudom, hogy miért csinálják ezt. Már többször is volt, h ott álltam barátom mellett és akkor mondták: "mi odamegyünk a padhoz, te nem jössz XY?" meg h "Te nem jössz a *diszkóneve*-be?" és ott állok mellette... engem nagyon idegesít. nem tudom, mit tehetnék ellene. Egy csomószor rám se néznek, nem is köszönnek, csak a barátomnak. De ezentúl sztem azt fogom csinálni, h ha köszönnek a barátomnak h "csá XY",akkor én visszaköszönök h "cső"... hátha akkro észrevesznek.
2012. ápr. 6. 23:46
 6/6 A kérdező kommentje:

23:44, ha tényleg csak erről van szó, akkor jó:D

Amúgy így belegondolva lehet van benne valami, mert a barátomnak van pár néhány évvel idősebb haverja is, és ők mindig észrevesznek, köszönnek, és talán még hozzám is szólnak néha.:D

2012. ápr. 6. 23:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!