Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Minél jobban büntetnek, annál...

Minél jobban büntetnek, annál inkább durvulok! Miért van ez?

Figyelt kérdés

úgy értem, ha azt érzem, hogy a büntetés igazságtalan, akkor a büntetés hatására nem "ijedek meg", vagy gondolom át jobban a helyzetet, nem változtatok a módszereken, hanem annál inkább úgy csinálom, ahogy előtte.

ez nem célravezető, tudom, de nem bírom elviselni azt, hogy akár engem, akár mást "büntetéssel" akarjanak meggyőzni.

mert ha büntetésre változom, vagy fogadok el valamit, az nem önként van, hanem erőszakkal, erőszakra való válasz.

amolyan "megadom magam" a másik vágyainak, hatalmának, meghajlok és behódolok neki.

más is van így ezzel?


2012. máj. 12. 20:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem sokan vannak igy vele, de attól is függ, hogy miért büntetnek valakit.
2012. máj. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok, és nagyon makacs ember vagyyok!!

Engem ma apukám azzal fenyegetett meg, hogy hogyha nem tanulok akkor elviszi a nyulaimat, és más gazdinak adja oda. Én abban a pillantban mikor ezt meghallottam felbőszültem, hogy na..szóval.... elnem tudod képzelni, hogy akkor milyen makacs vagyok!!

Meg ha belémkötnek , akkor az ,aki belémkötött 11 000-szer kér bocsánatot, vagy oltárira megsértődik!!!!!!!!

Tehát elég nehéz eset vagyok néha!!!!!

2012. máj. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!