Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit kell csinálni, hogy...

Melinda99 kérdése:

Mit kell csinálni, hogy tudjak kötelet mászni?

Figyelt kérdés
Azért kérek segítséget,mert nem tudok kötelet mászni,és félek,hogy mi lesz velem tovább,mert nem akarok rossz jegyet szerezni!!!
2012. máj. 13. 17:00
 1/6 anonim válasza:
Erre én is kíváncsi lennék... Tesiből most fogják osztályozni és egyszerűen nem birok felmászni meg nem is merek :(. Nem akarok egyest kapni szóval én is várom a válaszokat ! ;) 12L
2012. máj. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Húha.. hát én már elég régen tanultam, de arra emlékszem, hogy nem ment ám csak úgy rögtön elsőre. Gyakorolni kell ezt is, mint mindent. Ha most nem megy, az nem azt jelenti, hogy pár gyakorlás után sem fog. Szóval próbáljátok megragadni az összes lehetőséget a gyakorlásra, ha ott vagytok a suliban.

Először is ugye ki kell tapasztalnotok magatoknak hogy hogyan kényelmes a lábatokat tartani. Meg kell tanulni jó erősen szorítani két boka között a kötelet, olyannyira, hogy aztán rá tudjatok nehezedni.

A másik a kar.. kell hozzá valamennyi karizom az biztos.

Ezt sajnos így nem lehet írásban elmagyarázni rendesen, úgy lehet megtanulni, ha odaálltok a kötélhez és próbálgatjátok, sokat. Tudom, hogy először nagyon fárasztó és nehéz, de minél többször próbáljátok, annál könnyebb lesz. Én mikor nagyon "profi" voltam benne, tök élveztem;)

2012. máj. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ja és csak olyan magasságig másszatok, ameddig biztonságban érzitek magatokat. Nem kell rögtön a plafont kitűzni célul. Az is nagy lépés először, ha egy húzást tudtok csinálni és nem csúszik le a lábatok. Aztán jöhet kettő húzás, aztán három és így tovább.. aztán már annyira menni fog, hogy elmúlik a félelem is, mert tudni fogjátok, hogy úgysem estek le, hiszen tartani tudjátok magatokat.
2012. máj. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én még egyet sem tudok húzni! :(
2012. máj. 20. 15:53
 5/6 Rentai válasza:
Majd tudni fogsz mondjuk én csak akkor tudok,ha dühös vagyok :( *Emi*
2012. nov. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
W,A,S,D
2016. okt. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!