Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy lehet csinálni házilag...

Hogy lehet csinálni házilag tricepsz kötelet?

Figyelt kérdés
Nem egy nagy tudomány gondolom és nem akarok fizetni érte 7rugót...Köszi a választ.
2010. júl. 25. 11:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem volt itthonn egy csigám az fúrtam fel a karmrában egy gerendára majd vettem a tescoban egy vontató kötelet amit az autókhoz használnak.

Ez a kötél nem a legjobb megoldás már eléggé tönkre is van mert több mint 1 éves de fél évet még vígan kibír és különben is asszem 900 forint volt szóval nem kár érte de viszont jó erős 1800 kilót bir a papírja szerint én meg 45-50 kilónál többel sosem terhelem szóval nagyon sokat kell még kopnia mire elszakad.

2010. júl. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Mutasd meg mi az, és én kigondolom.D
2010. júl. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

[link]


Ilyesmire gondolok,nyilván nem kell ugyanilyen profinak lennie,de látod a boltban mennyiért adják közben egy egy rohadt kötél karabinérrel :D

2010. júl. 25. 17:25
 4/5 anonim ***** válasza:

Fogsz egy darab vastagabb kötelet,levágod megfelelő méretre és kötsz 2 csomót a végére.

Ez ennyire egyszerű de komolyan.

Tovább nem érdemes bonyolítani.

2010. júl. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ja és a karabíner totál fölösleges,de ha másképp nem megodható akkor veszel egy sima karabínert és belehúzod a kötelet,vagy hozzákötöd drótal vagy bármivel ami elég erős.

CSak fantázia kérdése.

2010. júl. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!