Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van ennyi kötekedő...

Miért van ennyi kötekedő ember ezen az oldalon?

Figyelt kérdés
Úgy tudom,hogy ez az oldal arra szolgál,hogy bárki bármilyen kérdéssel előállhasson.Válaszoljon nekem már valaki,ugyan miért kell másokba belekötni egy egyszerű vagy esetleg bugyuta kérdés láttán?Az illető azért kérdezte valószínűleg,mert nem tudja a választ rá.Tehát a válaszra kiváncsi és nem a bunkó beszólásokra.Minek kell másokat megbántani anélkül,hogy ismernénk azt,akit sértegetünk?Miért ilyenek manapság az emberek?
2009. jún. 26. 13:58
 1/6 anonim ***** válasza:
98%
Nah, erre én is kíváncsi vagyok :) Nekem szinte minden feltett kérdésemhez érkezik ilyen válasz, eleinte idegesített, de már egyszerűen csak szánalmasnak tartom.
2009. jún. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy néha a kérdezők is olyan bunkók. Egy csaj írta, így: "de valami normál ember válaszoljon már"

Hát szerintem ez olyan taplóság.

2009. jún. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem akármilyen fórumon olvasgatsz,mindenhol találkozol ezzel a problémával.Az emberek manapság nagyon feszültek-ingerlékenyek,az okokkal nagyjából tisztába vagyunk.Én csak azt nem értem,ha már egyszer azt írták az oldal üzemeltetői hogy:


"A gyűlöletkeltésért, mások sértegeséért, provokálásért, vállalkozásod, weboldalak reklámozásáért, trágárkodásért, rasszista írásokért, több kérdés ugyanazokkal a válaszokkal történő végigspameléséért, közízlés megsértéséért kitiltás jár, így ilyen válaszokat ne írj!"


...akkor valójában miért nem törlik az ilyen jellegű megnyilvánulásokat?!?!?!


én meg most új kérdést kellett vna hogy feltegyek,na mind1

2009. jún. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mindenki (vagy majdnem mindenki) el van nyomva valahol, szülők, nagyobb testvér, barátok, tanárok, bárki által. Az emberek ezt viszonozni akarják valaki más felé. Így jönnek össze a "beszólások", amelyek szintén kellemetlen érzést keltenek valakiben, és az a valaki aztán majd tovább gurítja. Ezáltal terjed, mint az influenza.
2009. jún. 27. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
közhely,DE!az én kérdéseimre is csak a taplóság jön válaszul,pedig nem azt szoktam kérdezni,hogy milyen betűvel kezdődik a neved...tehát valóban lényeges,fontos kérdéseket teszek fel.Manapság valahogy ez a menő...De ha én visszaszólok akkor még a "kedves" válaszolónak van betörve a feje.én már javasoltam,hogy változztassák meg az oldal nevét:kitudbunkóbbanválaszolni.hu-ra
2009. jún. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Talán ilyesmi helyzetek miatt, ami itt a "másik piac, másik anyuka jelenetben olvasható. [link]
2009. jún. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!