Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért van annyi kötekedő...

Miért van annyi kötekedő ember ezen az oldalon? Talán itt élik ki magukat egyesek?

Figyelt kérdés
Feltettem a napokban több kérdést, és próbáltam, úgy, hogy ne tudjanak belémkötni, de mindhiába, volt aki így is belémkötött, miért van az, hogy egysek tudnak normális választ adni mások, meg mindenben a hibát keresik, és azt nézik milyen gyenge ponton köthetnek beléd?Ezek az emberek talán itt élik ki a gonosz énjüket? Nem értem, nem is ismernek, és hátbatámadnak, pedig csak egyszerű kérdéseket ttettem fel, volt aki abba kötött bele, hogy miért 40 évesen szültem, pedig nem volt témába vágó!
2009. dec. 22. 14:33
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
Az ilyenekkel nem kell foglalkozni. Biztos unatkoznak otthon. Ne törődj velük!
2009. dec. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenek az emberek,ne húzd fel magad rajta,úgysem tehetsz semmit:)
2009. dec. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
2009. dec. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 A kérdező kommentje:
Bocsika de nem ez volt,hanem ez!
2009. dec. 22. 14:45
 5/46 anonim ***** válasza:
erre csak azt tudom,mondani,hogy ezzel bizony számolni kell.Azon a helyen ahol név,és kép nélkül beszélgetnek az emberek,ott általában ez szokott lenni.és általában nem ilyenek ám,csak a névnélküliség hozza ki belőlük,hogy bizonyos rosszul megfogalmazott szóra ugranak.megjegyzem,sokszor jogosan.ezzel itt számolni kell.vagy egyszerű,rövid kérdéseket feltenni.ha én kérdezek,azt azért teszem,mert valami érdekel,mások mit gondolnak róla,hogy csinálják stb,ebbe már benne van,hogy mások nem úgy gondolkodnak mint én,és lehet ép egy át nem aludt éjszaka van mögötte.elolvasom,és ami hasznos az megjegyzem.ennyi.nem több.nem érdemes mások miatt a kardodba dölni,szenvedjen vele más,sírjon miatta a férje.
2009. dec. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 A kérdező kommentje:
Jaj mégsem ez volt, bocsi!
2009. dec. 22. 14:48
 7/46 anonim ***** válasza:
ja, bocs akkor, benéztem:)
2009. dec. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
na most akkor miről van szó?
2009. dec. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 A kérdező kommentje:
Nem publikus a kérdés, meg többet is tettem fel, de nem ezen van a lényeg!
2009. dec. 22. 14:52
 10/46 anonim ***** válasza:

nem látjátok,hogy megint szórakoznak veletek?Nézzetek néha a sorok közé is.

csak játszik kicsit a kérdező.de ha válaszoltok rá,megunja.

2009. dec. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!