Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » MIért van annyi rosszindulatú...

MIért van annyi rosszindulatú kötekedő ember az oldalon?

Figyelt kérdés

Azért ebbe a kategóriába írtam,mert leginkább a babás témakörbe szoktam feltenni kérdést vagy válaszolni kérdésekre.

Nem gondolná az ember,de ebbe a kategóriába annyi rosszindulatú,kötekedő van!Miért?

Sosem tudtam megérteni az ilyeneket.Feljön ide az ember kicsit beszélgetni,tájékozódni és a második válasz már leblamáló,kötekedő.Ez nagyon lelombozó és elveszi a kedvemet az egész fórumozástól.


(abba sem vagyok biztos,hogy most nem köt belém valaki)


2011. jún. 17. 16:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%

Azért attól is függ milyen a kérdés!

Mert amikor főleg a teherbeesés témakörben jönnek, a tegnap lefeküdtünk, rá egy órára hánytam, lehetek-e terhes kérdések, akkor megértem,hogy sok emberben fel megy a pumpa!

2011. jún. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert ilyenkor mindenki úgy gondolja hogyha leteremt valakit azzal jobb lesz hát nem, én nagyon ritkán szoktam kioktatni de akkor csak azért mert azt látom hogy a kérdezőt félrevezetik
2011. jún. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%

Ezen az oldalon rettentő sok anyatigris van!


Valamint az is igaz, hogy a teherbeesés és terhesség kategóriában naponta min. 10 kérdést kiírnak a 14-18 év közötti fiatalok, hogy vajon 'Terhes vagyok-e?!' ...

Na ettől nekem is ki megy a biztosíték! Sok a felelőtlen tini, mert nincs normális felvilágosítás manapság. Se az iskolában, se otthon. Ők meg már-már felelőtlenül élvezik az életet.


Kedvencem a :'Tegnap együtt voltunk. Beraktam neki gumival majd a végén pár percig gumi nélkül is csináltuk. Lehet ettől terhes?'

2011. jún. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Semmi ilyesmiről nincs szó,már anya vagyok.
2011. jún. 17. 16:32
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
16:14-es válaszoló, hát nekem más is kiverte már a biztosítékot legutóbbaz a fiú aki 16 évesen vette el a barátnője szüzességét de a lány még szűz és hogy másnap egy 3 éve lejárt tesztel pozitívat tesztelt hát kiborúltam
2011. jún. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
ez tényleg durva
2011. jún. 17. 16:40
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az elsővel, szívemből szóltál!
2011. jún. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem inkább azok bosszantanak, hogy "mit szóltok, 50 felett szült?", "Dohányzó kismamát láttam, mi lesz vele?", stb. Ezek szerintem olyan dolgok, amikhez nincs is közük, csak nagyon unatkoznak, és szeretnek mindig mással foglalkozni.
2011. jún. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk akik csak pletykálkodni járnak ide (ilyen Mari nénin Bözsi néni szinten), hogy jaj a szomszéd így, meg a sógornőm úgy, azoknak azért szoktam szólni, hogy jobb lenne a saját életükkel foglalkozni. Némelyik kismama rosszabb, mint a nyugdíjas falusi öregasszonyok, akik egész nap pletykálkodnak.
2011. jún. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én még nem nagyon láttam ilyen válaszokat, de ha látok egy-két rosszabb indulatút nekem az se úgy jön le inkább csak kioktató jellegűek.

Igaz, hogy én is 17 éves vagyok, de nekünk volt rendes felvilágosítás és elmondták mikor tudhatom biztosan, hogy terhes vagyok stb. Tehát ezeket én sem értem. Én ameddig nem jártam erre az oldalra azt gondoltam, hogy minden iskolában ugyanolyan a felvilágosítás.

2011. jún. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!