Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Én miért nem lehetek olyan...

Én miért nem lehetek olyan mint az osztályomból a többi lány? Ők csinálnak valamit rosszul, vagy én? 18/L

Figyelt kérdés
Nekik megvan a nagy baráti társaságuk, a fiúk tapadnak rájuk, szinte minden hétvégén buliznak, mennek valahova. Szüleiktől megkapnak mindent, és ráadásul szépek is nagyon. Én meg itt vagyok 18 évesen és még egy barátom sem volt, visszahúzódó is vagyok meg csúnya is.. és amikor őket meglátom mindennap a tökéletes megjelenésükkel.. mindig rossz belül :(
2012. máj. 16. 16:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Járj te is bulizni, és idd le maga minden hétvégén, és akkor neked is lesz baráti társaságod. Ha erre vágysz akkor ezt kell tenni.
2012. máj. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
írtam privit :)
2012. máj. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

kedves első. én is hasonló gondokkal küzdök, csak srác..

de akkor mit lehet csinálni, magányosnak lenni?

vagy elmenni a könyvtárba aztán beszélgetni petőfi sándorrol mert ott vannak az értelmes emberek vagy mi?

:D

2012. máj. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

18:37


Inni kell meg bulizni, meg a lányokat kihasználni, ez a mai fiatalság. Ha nem követed a marhacsordát akkor bizony ki fogsz lógni a sorból.


vagy követed vagy élsz magányosan. Én inkább magányosan élek - megjegyzem én nagyon élvezem ezt az életet és nem cserélném el semmiért - minthogy beálljak a marhacsorda közé füvet zabálni.


amúgy én is fiú vagyok.

2012. máj. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

én is elviselem a magányt, ki tudom használni az időmet, de ha suliba vagyok, 30emberből ha egy miatt szívesen megyek be, de ő sem feltétlen olyan mint én hanem szociálisabb

úgy hogy élvezzem a magányt, hogy közbe minden nap 5-6 órát olyan emberek között akik nem ilyen típusúak, mert így úgy vagyok magányos hogy ők vihognak, ami viszont tényleg szar:S


amúgy bakker, bocs kérdező, nem akarok offolni

de sajna tényleg ez a legegyszerűbb megoldás, hogy beállsz a csordába, vagy kilógsz és nincs kivel lógni:S

de téged is az frusztrál hogy nekik jó ugyanabban a helyzetbe, neked viszont szar, ez meg csak egyfajta megfelelési kényszer, ezt kell fejbe lerendezni, és leszarni őket, akkor valamelyest boldogabb leszel, de nem azt mondom hogy ne keresd az embereket, mert keresd, én is találtam egy barátot a 10 millió magyar közül, talán te is találsz egyet:D csak kellenek hobbik, érdeklődési körök amikből kiindulhatsz, már is királyabb az élet. mondjuk a szarnál nem nehéz királyabbnak lenni:D:D

2012. máj. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

még vmi. az élet nem igazságos ezt el kell fogadni és kihozni a legtöbbet amink van

"Ők csinálnak valamit rosszul, vagy én?"

ha azt mondom ők, akkor jobb? nem..mert egyedül vagy, de ez van.. Einsteinnek is volt egy mondása :"A kérdés, ami néha elbizonytalanít: én vagyok őrült, vagy mindenki más?"


najó nem húzom,sok sikert az élethez:D

2012. máj. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

21:06


válaszom Einstein kérdésére, az hogy mindenki más


-10enévesen nemi életet élni

-10enévesen rinyálni hogy még nem csókolózott

-20onévesen rinyál hogy még szűz


ki a tökömet érdekli hogy szűz e valaki vagy sem. Nem attól lesz jobb/rosszabb ember hogy megdugott e valakit vagy sem. Dugás után is ugyanolyan nyomorék marad mint előtte, csak azután azért fog rinyálni hogy teherbe e ejtette a csajt.

2012. máj. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Én is egy ˝marhacsordába˝ tartozok de mi elmegyünk fagyizni,szórakozunk és igy is mindenki ugy néz ránk mint hogy ha olyan menők lennénk!!!Szóval semmi szesz meg ilyesmi!!!:)
2012. máj. 18. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Boccs az előző vok!!!!!Ha tudsz akkor csinálj egy ilyen fajta csordát,de hanem akkor válassz, ez a te döntésed!!!! :)
2012. máj. 18. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nézd, nekem 22 éves koromig kellett várni, hogy olyan emberekre találjak, mint én. Addig nem nagyon barátkoztak velem - és a velem egy évfolyamba járók most is alig. De most már megtaláltam a nekem való embereket, akiknek nem a bulizás/dugás/facebook hármas tölti ki az életét, hanem értelmes dolgokkal foglalkoznak. Szóval türelem. Tanulj szorgalmasan, ha nincs mit csinálnod, és majd az egyetemen megtalálnak a barátok.
2012. nov. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!