Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 15 éves srác vagyok és tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves srác vagyok és tetszik az egyik lány az osztályomból. Csak annyi a gond, hogy nemtudom mit mondjak neki, hogy csak simán tetszik nekem vagy azt, hogy szeretem?

Figyelt kérdés
2012. jan. 15. 11:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Azt biztos ne mond neki ,hogy szereted mert még nem is ismered rendesen.
2012. jan. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele pár napig hétig, és utána mond hogy szerered
2012. jan. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
azt semmifelekeppen ne mond,h szereted mert attol a lanyok megijednek,inkabb bokolj neki,menj oda,hogy pl.segitsen vmibe,az. beszelgessetek,azt eltudod dĂśnteni,h szereted e
2012. jan. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
És ha végül arra jutok,hogy azt mondom neki,hogy szeretem akkor ezt milyen környezetben tegyem ?Úgy értem,hogy pl. elhívom sétálni vagy mit tudom én.
2012. jan. 15. 12:47
 5/10 A kérdező kommentje:
Ja és még valami,abban nem vagyok biztos,hogy tetszem neki - szóval azt szeretném kérdezni,hogy hogyan viselkedjek ha vele vagyok,hogy jó benyomást keltsek ?
2012. jan. 15. 12:48
 6/10 anonim ***** válasza:

Semmiképp ne lógj a nyakán egyfolytában. Beszélgess vele, de tarts némi távolságot, amiből nem fogja 100%-osan tudni,hogy hányadán állsz vele (ez izgalmat kelt majd benne irányodban.)

Aztán, ha már van némi kölcsönös szimpátia, el lehet hívni valahova.

2012. jan. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
A valahova alatt pontosan mit értesz ?
2012. jan. 15. 13:49
 8/10 anonim ***** válasza:
Randira gondoltam...de hogy hova hívod el, azt már neked kell tudnod (Y)
2012. jan. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
És az nem lenne jó,hogy egy kis idő múlva amikor már összehaverkodtunk pl. tesi óra előtt elmondanám neki,hogy szeretem ?
2012. jan. 15. 17:00
 10/10 A kérdező kommentje:
Ja és még egy nagyon fontos kérdés.A mai csajok az izmos vagy a sovány srácokat szeretik ?
2012. jan. 15. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!