Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan tudnam megvaltoztatni...

Hogyan tudnam megvaltoztatni az emberek rolam alkotott velemenyet? 18/l

Figyelt kérdés
5 fiuval fekudtem le, ezen kivul 6 tal pettingeltem. Lek.vaznak es ez rossz. Bajuk, hogy megkapok mindent, hogy olyan csaladbol szarmazom, jomodban elek. Bajuk, h sokat jarok el bulizni, es bajuk, hogy adok magamra. Ha elvonulok a "hatterbe" akkor lecsillapodik az a tema, h en egy elkenyeztetett hisztis pi.csa vagyok igaz??
2012. máj. 17. 01:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Vörös vagy?
2012. máj. 17. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Na de ki ku...z le? Kinek van baja veled? Egyáltalán honnan tudják, hogy kivel mikor és hányszor voltál?? Ez olyan magánügy, hogy csak na! De ha te ezzel eldicsekedtél fűnek-fának, hát most viseld el akik bántanak érte.. Ilyen dolgokat azt gondolom nem osztunk meg senkivel, illetve csak a legjobb barátnővel, talán.. Bár konkrétan szám szerint, hogy hányszor voltál együtt xy-nal nem.. Nőj fel végre, elvégre 18 éves vagy, nem?
2012. máj. 17. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az emberek azt szidják aki valamiben jobb náluk, vagy irigység miatt, vagy valami belső elfojtott frusztráció miatt amit rád vetítenek ki. Akit rosszabbnak tartanak maguknál afelett átnéznek, szóra sem tartják érdemesnek.


Az jó dolog hogy változtatni akarsz az életeden, de ne mások miatt tedd. Ha nemakarsz minden héten más faŠzt fogni mert felnőttél, komoly kapcsolatra vágysz, kiöregedtél a hétvégente kétszeri bebaszásból stb. az szintén jó dolog. De csak azért mert más mit mond hülyeség... mindenkinek soha nemfogsz tudni megfelelni.


Viszont ha változtatni akarsz, szerintem nem elég eltűnnöd ahhoz hogy megváltozzon az emberek véleménye.Ha belegondolsz csak azért mert valakit régen láttál nem gondolsz róla mást. Illetve az sem elég ha apró változásokat eszközölsz. Ki kell egy kicsit maradni a megszokott közegből, felvenni az új viselkedésformát, azonosulni vele és visszatérve megvédeni azt a kóstolgatásoktól (mert hogy kóstolgatni fognak a biztos)

2012. máj. 17. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Arról nem tehetsz,hogy gazdag vagy, arról viszont igen,hogy 11 fiúval volt már valamiféle szexuális kapcsolatod. Ez gáz!
2012. máj. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

így elolvasva csak annyit tudok mondani, hogy:


te kis ribanc.

2012. máj. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Engem kihagytál szóval 6-6 xD amúgy menne a zöld kéz előzőnek csak b.szik működni az egerem most , mindig félrek.r az is :S

Komolyra fordítva a szót benned nincs semmi tartás szóval a bélyeg marad , és igen elkényeztetett vagy, nem kicsit, én úgy vagyok vele hogy nőknek tartás férfinak becsület hát neked már tartásod nincs szóval legalább annyi évig nem szabad k.rávnak lenned mint ahány éves vagy most,és akkor 0-n vagy, ne csodálkozz ha megszólnak ,

Sajnos az emberek szemében ha valaki rib akkor már az is marad mindig is. Kőkeményen le kell mosni a mocskot magadról de nem sajnállak nem vagy szerethető ember és az ilyen értéktelen:S sok ilyet ismerek és utálom is őket,


Bocsi ha erős volt a kritika én jogosnak érzem azért , ha az ember lánya kiír egy ilyet viselje bátran a kemény kommenteket

2012. máj. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!