Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az ha kicsit több...

Miért van az ha kicsit több alkoholt fogyasztok a kelleténél (mint pl. most is xd ) akkor mindig a haverokkal az egész heti steresszes munka és nehéz életkörülmények kerülnek szóba?

Figyelt kérdés
2012. máj. 18. 21:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Én ezt pont a múlt héten hallottam egy nagyon kedves barátomtól, hogy az alkohol és az egyéb tudatmódosítók az aktuális hangulatát fokozzák az embernek! :/ És ez tökre így van ha belegondolsz!
2012. máj. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ígyvan és az az érdekes olyankor mindeggy hogy egy ismeretlen személy is ül veled szemben egy asztalnál

azzal is tökre megértitek egymást az ilyen témákban és mindig van miről beszélni! :)

2012. máj. 18. 21:16
 3/3 anonim ***** válasza:
erre már én is rég rájöttem, ezért mondogatom az embereknek, hogy hülyeség rossz kedvre inni, ha egész héten stresszelsz, akkor részegen is az jön elő belőled. meg kell tanulni ezeket feloldani meg kezelni a helyzeteket, az alkohol tényleg nem old meg semmit
2012. máj. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!