Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van köztetek olyan, aki...

Van köztetek olyan, aki gyerekként, valami miatt megmérgezett egy kutyát? Ha igen, ti túl tudtátok tenni magatokat rajta, amikor tudatosult mit is tettek?

Figyelt kérdés

6. ban történt, hogy a suli ahova kerültem, teli volt, vagyis nem is a suli inkább az én osztályom, cigány gyerekekkel. én kék szemű szőke hajú vagyok, így nagyon nehéz dolgom volt. hogy beilleszkedjek, "elfogadjanak" belementem abba hogy az ő kérésükre, az egyik tanárnak akit "banyának, nyanyának, vén kur*vának" neveztek, megmérgezzem kis termetű kutyáját. patkány mérget használtam, húsba keverve, ezt is ők mondták, és megtettem. utána persze nem fogadtak be szintén, de ami tettem az megmaradt egy életre. veletek volt ilyen, vagy ehhez hasonló?


f


2012. máj. 24. 16:38
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

NEM!

12 évesen lehetett volna annyi eszed, hogy ne csinálj ilyen baromságokat! Remélem kamu! Egyáltalán, egy 12 éves honnan vesz patkánymérget?

2012. máj. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim válasza:
100%
Ez letöltendő börtönbüntetéssel járó bűncselekmény. Nagyon szégyelld magad. Nincs lelkiismeret furdalásod azután, hogy egy ártatlant megöltél???? Ugyanazt kívánom neked, mint amit tettél...
2012. máj. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
78%
Már gyerek korodban pszichológus segítségére szorultál volna. Undorító, amit tettél. Vezekelj, és soha ne nyerj bűnbocsánatot.
2012. máj. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim válasza:
27%

nem tortent velem ilyen meg es nem is fog,mert nem szegeny kutya tehet arrol,hogy milyen a gazdaja,vagy arrol,hogy hogyan nevelte.


Amugy mostmar probald meg elfelejteni,es a jobbik oldalat nezni a dolognak.Hidd el,ez jo modszer.

Gondold at,hogy mennyit tanultal ebbol.

Megtanultad,hogy soha tobbet nem mesz bele olyan dologba,erdekbol,amiben te sem vagy biztos,h jo otlet.

A masik meg az,hogy ne probalj meg beilleszkedni kozejuk,inkabb keruld oket,es keress baratokat mashonnan.

Ha ez sikerul,mar nem lesz erdeked,hogy beilleszkedj kozejuk,mert suli utan,vagy esetleg kozben is van mas.


Amugy meg ne foglalkozz veluk.

Ez mar alapbol rossz,igy azt hiszik azt csinalod amit ok mondanak.


Probalj meg elkulonulni toluk,es ha emiatt azt hiszik.hogy lenezed oket v valami akk tudd megvedeni magad.

2012. máj. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
hát ti is kedvesek vagytok, állatéletet előre helyezni gyerek élete elé. mellesleg amikor ez volt, lassan 15 éve, akkor még nem volt ez a törvény, és amúgy is mutass olyat aki letöltendőt kapott .... olyan szörnyű esetek résztvevői nem kapnak semmit, max pénzbírságot, amikre én is azt mondom hogy szörnyű...
2012. máj. 24. 16:47
 6/27 A kérdező kommentje:
sokmindent tanultam belőle, nagyon régen is volt, de a mai napig lelkiismeret furdalásom van erősen....:(
2012. máj. 24. 16:48
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Hogy tehettél ilyet? Nekem meg sem fordult volna a fejemben! Inkább gyűlöljenek!!!!!! De ha valamiért rávetemednék, már ott én enném meg a mérget, ha ránézek a kiskutyára, a csillogó szemeibe, ahogy farkcsóválva elfogadja azt a húst. Eltudod képzelni, h szenved utána? Ha valaki az enyémmel tette volna már kiált volna az élők soraiból!!!!!!!! Kegyetlen és undorító dolog!!!!! Menj el pszihiáterhez!!!!!!!
2012. máj. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Legyen is lelkiismeret-furdalásod! Én nem vagyok ítélkező alkat, sok mindent tolerálok, de az én szememben egy ugyanolyan alja ember vagy, mint azok a cigányok, akik erre rávettek - azzal a különbséggel, hogy te még balek is vagy. Sajnálom, de nem bírom elviselni azokat, akik bántják az állatokat - aki ilyet tesz, az igenis kevesebbet ér, mint egy kutyus!
2012. máj. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és mi az, h a gyerek élete elé helyezük a kutyát? Talán te meghaltál volna, ha nem mérgezed mep?????!!!!!!
2012. máj. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim válasza:
100%
Kishülyém az érdi lógyilkosság ügyében végre megszületett az első letöltendő büntetés!!! Azon nyavalyogsz, hogy nem fogadtak el a gyerekek. És ezért megölsz egy állatot? Normális vagy? Egy erkölcsi nulla vagy!!! Egy szemét gyilkos, aki el fogja nyerni ezért a büntetését. Az állatok messze feletted állnak, mert ők nem képesek ilyen aljas tettre!
2012. máj. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!