Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Feltesz az ember egy normális...

Feltesz az ember egy normális kérdést. Az első válaszok miért úgy kezdődnek, hogy "NÁLUNK IS" meg "ÉN IS JÁRTAM ÍGY"? Ez segítség?

Figyelt kérdés
2010. szept. 29. 00:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
71%
Mert az ember általában a saját tapasztalatiból tud a másiknak tanácsot adni. Hogy nézne már ki, ha úgy kezdődne, hogy " A nagymamám haverjának az unokatójának is?" Gondolkodj már, mielőtt ilyen baromságokat kérdezel.
2010. szept. 29. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Olvasd el mégegyszer, nem baromság.
2010. szept. 29. 00:42
 3/14 anonim ***** válasza:
93%

Felteszel egy kérdést.Feltételezzük,hogy tanácsot kérsz,és nem kioktatást..Ilyenkor az ember úgy tud tanácsot adni,hogy leírja ő is volt hasonló helyzetben mint a kérdező,és ő így oldotta meg..Ezért kezdődik a legtöbb válasz úgy hogy:" én is jártam így vagy velem is ez volt stb" Hogy adjon az ember tanácsot ha nem volt benne,vagy nem élte át???

Egyébként ha nem vagy kíváncsi mások tanácsára,történetére akkor minek kérdezel bármit is??

2010. szept. 29. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
65%
azért csinálják ezt, h "megjelöljék" a kérdést, s berakja a Megválaszoltjaid mappába. S eután ha vki más válaszol rá, akkor az előre ugrik ott a listán, szal ha olyanra írta oda ezt, ami érdekli, akkor majd visszamegy és megnézi a válaszokat.
2010. szept. 29. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
86%
Ha csak annyit írnak, hogy "én is így jártam" az tényleg bosszantó. De ha utána megírja a saját megoldását, akkor viszont sokkal jobb, hogy nem csak úgy találgat, hanem pontosan tudja, milyen helyzetben vagy, nemigaz? Pl. a házasságban felmerülő gondokat nyilván jobban ismeri egy sorstárs, mint egy fiatal, akinek még 3 hónapnál hosszabb kapcsolata nem volt.
2010. szept. 29. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
31%
milyen problémái vannak egyes embereknek...
2010. szept. 29. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%
Kérdező én is jártam így, amikor egy hasonló kérdést feltettem.
2010. szept. 29. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én is jártam így.
2010. szept. 29. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Húúú bakker! Én is így jártam.
2010. szept. 29. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem jártam így :(
2010. szept. 29. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!