Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Meg tudom valahogy változtatni...

Meg tudom valahogy változtatni az alapkisugárzásomat?

Figyelt kérdés
Mindenkinek van valamilyen kisugárzása születésétől fogva. Az enyém valamiért szörnyű - az emberek automatikusan menekülnek tőlem és általában nem vagyok szimpatikus senkinek.. ha mégis barátkoznak velem akkor is csak pótember vagyok. Alapjáraton nem szeretnek bennem megbízni. Pedig nincs rá semmi okuk, nem vagyok rosszindulatú, a külsőm átlagos ( nem csúnya, nem szép) semmi kirívó nincs rajtam. Nagyon régóta odafigyelek arra is, mit mondok az embereknek és mégis ez van már óvodás korom óta. Hogyan tudnám megváltoztatni a kisugárzásomat ( ha egyáltalán lehetséges)..nagyon unom már ezt a helyzetet..
2012. máj. 26. 23:00
 1/8 anonim ***** válasza:
hát lássukcsak,nekem is volt/van hasonló problémám,de ennyire nem rossz a helyzetem...sztem talán azzal tudnál fejlödni ha átgondolnád,mi szimpatikus az embereknek,mozdulatokat gondolnál át,esetleg utánoznál vkit,persze nem feltünöen hanem gondolataidba rejtve...nemtudom érted-e.Aztán az is segít ha esetleg megkérdezel emberket (akiket meg tudsz),higy mit szeretnek benned és azokat a dolgokat felerösitenéd magadban,píobáls a pzitiv dolgokat keresni csinálni,viselkedésben....
2012. máj. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

van egy pár ember aki a barátomnak nevezi magát... tőlük szoktam kérdezgetni néha , hogy mi a jó és mi a rossz bennem.. és nagyjából mindegyik ugyanazt mondja.. ezekkel a dolgokkal tisztában vagyok.. arra nem vagyok képes, hogy bárkit is utánozzak. ezek viselkedési formák, a kisugárzás más dolog.. az nem látható, csak érezni lehet..valószínű, hogy ezt tényleg nem lehet megváltoztatni..

amúgy köszi a választ :)

2012. máj. 27. 00:19
 3/8 anonim ***** válasza:
nincsmit...hát akkor ha van eröd,(vagy pénzed)kérhetsz szakértő segítséget psichologus vagy vmi,mert nem mind1 h egy ember hogy éli le az életét,hogyan érzi magát...
2012. máj. 27. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Először is a kisugárzásod nincs születésedtől kezdve meghatározva. A génjeid ugyan meghatározhatnak bizonyos agyi funkciókat, pl hogy zenélni vagy rajzolni vagy számolni, stb, tudsz-e jobban, de a személyiséged a neveltetésed és a környezeted hatására alakul. Sőt, egész életedben folyamatosan fejlődik a személyiséged.


Ez azt jelenti, hogy igen nagy eséllyel meg tudod változtatni a kisugárzásodat, ha elég kitartó vagy. Én is éppen ezen dolgozok, hogy ne gyámoltalan hanem férfias legyek. Nos, nehéz és lassú folyamat, de meg lehet csinálni.


Na szóval, ezek szerint a barátaid nem tudnak segíteni. Hadd találjam ki, a rokonaid szerint semmi baj nincs veled. Magadon viszont segíthetsz. Nézz magadba, gondold át a dolgokat, hogy milyen is vagy valójában. Nem muszáj pszichológushoz menned, elég, ha olvasol a témában cikkeket, könyveket. Persze sok hülyeségtől óvakodj.


Továbbá szerintem azért vagy mindig egy másodlagos pótember, mert az életed, személyed nem vonzó számukra. Úgy érzik, hogy nem származik hasznuk abból, hogy veled vannak. Nem szórakoztatod őket, nem tudnak tőled tanulni, trükköket ellesni, nincs meg a közös téma. Nos ilyenkor vagy bennük van a hiba vagy benned. Értelemszerűen csak saját magadon tudsz javítani, így foglalkozz magaddal. Foglalkozz az életeddel. Tedd jobbá, érdekesebbé, fejleszd az életedet, a tudásodat, a hobbidat, mindent, ami hozzád köthető. Ezáltal egyrészt érdekesebb életed lesz, másrészt felnéznek majd rád.

2012. máj. 27. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Próbálj meg a külsődre is odafigyelni. Szerintem a kisugárzás mint olyan,elhanyagolható. A nők használják ezt, mert ciki lenne azt mondani, hogy "a testébe szerettem bele" "a kocsija tetszett meg".

Vajon miért mindig az előnyös külsejű emberekre mondják, hogy van kisugárzása?

Lehet, hogy van olyan tulajdonságod,amit még nem vettél észre magadon, mások meg nem akarnak megbántani azzal, hogy elmondják.

2012. jún. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
a külsőmmel nincs gond.. nem vagyok egy rondaság..mondjuk sajátos a stílusom, de egyáltalán nem kirívó.. talán az a legnagyobb baj, hogy nem átlagos a jellemem (ezzel nem azt mondom, hogy jó).. és az érdeklődési köröm sem stb.. de pont ez a furcsa, hogy próbálok felszínes lenni másokkal, mert tudom, hogy másképp hülyének néznének.. vagy inkább nem mondok semmit..és még ez sem elég..hát érdekes ( viszont nagyon sok olyat ismerek, aki teljesen különc-legalább annyira mint én, vagy elviselhetetlen, mégis jobban befogadják őket).. csak ezért gondoltam a kisugárzásra..
2012. jún. 7. 21:15
 7/8 A kérdező kommentje:
amúgy nincs olyan tulajdonságom, amiről ne tudnék, hogy probléma, már csak azért is , mert eléggé kritikus vagyok magammal szemben és van egy olyan közeli ismerősöm aki mindig megmondja, mi a baj még ha bántó , vagy nem kérdeztem akkor is...
2012. jún. 7. 21:19
 8/8 anonim ***** válasza:

Nehéz döntés, hogy magadnak vagy a társadalom elvárásainak felelj-e meg. Maradj-e a saját stílusodnál, vagy kövesd a divatot és foglalkozz azzal, ami most menő, hogy az emberek menőnek tartsanak és jobban befogadjanak.


Mindenképpen kompromisszumot kell kötnöd a kettő között. Nem lehetsz teljesen különc, mert akkor hülyének fognak nézni, viszont az még gázabb, ha egy divatmajom vagy akinek nincs saját stílusa.


Szerintem nyiss kicsit a divatos közkedvelt dolgok felé. Egy kicsit próbálj a stílusod által jobban beilleszkedni abba a társaságba, ahol vagy, de közben őrizd meg a rád és csak rád jellemző tulajdonságokat.


Az is baj lehet, ha nincs rajtad semmi kirívó és teljesen átlagos vagy. Merd kifejezni magad, mert bevállalni mások előtt, mi vagy te! Ne olvadj be a szürke tömegbe. Amúgy tudom jól, sokkal könnyebb eleinte visszahúzódónak lenni, de hosszú távon jobban megéri, ha ismerkedsz kicsit más emberekkel.


A titok ahhoz, hogy kedveljenek téged az, hogy jól érezzék magukat melletted. Igen, minden ember ilyen önző, a saját szórakozásukat keresik mindenkiben. Te se szeretnél olyannal beszélgetni, aki nem mond semmi értelmeset, nem is vicces és elszomorít téged.


Legyél mindig pozitív, örülj a dolgoknak, próbáld magad túltenni a bajaidon és légy vidám. Ne mesélj nekik a problémáidról. Nem érdekel senkit. Lesz.rják. Jólvan, kivéve aki nem, de kevés olyan barát van. Inkább mondj valami érdekeset, vicceset és hidd el, ők is viszonozni fogják. Úgy állnak hozzád, ahogy te hozzájuk.

2012. jún. 8. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!