Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Élhetek vha rendes életet?

Élhetek vha rendes életet?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, de az életem eddig nagyon zűrös volt. 3 középiskolába jártam az egyikben azt hitték, hogy skrizofrén vagyok. Nem barátkozik velem senki se. Mindenki lenéz. Hülye videókat tesznek fel rólam mindenhova. Nem beszélget velem senki sem. Nem volt még bnőm. A gyerekkorom meg a kamaszkorom el lett k*rva. Lehet még rendes életem? Lehetnek még barátaim? Bnőm lesz vha is? Állandóan ezen szoktam gondolkozni és nagyon bánt :(


18/F



2012. máj. 26. 23:22
1 2
 1/12 Marada válasza:
Állj talpra, és lehet. Ismerkedj emberekkel, menj el bulizni stb.
2012. máj. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

"17 éves vagyok"

"18/F"


Akkor most mi is van?

2012. máj. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%
Időközben betöltötte...
2012. máj. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
akkor olyan lúzer típus vagy, valószínüleg ez a fejeden is meglátszik ezért szórakoznak veled, ilyen voltam én is, gyúrj, menj bulizni, próbálj szerezni barátokat, ja és találd meg önmagad és akkor már a bnőre se kell sokat várni
2012. máj. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Most akkor 17 vagy 18? :) Amúgy miért ne lenne? Sajna az esetek többségében a középiskolai ismeretségek is elkopnak és a valós haveri/baráti köröd csak ezek után fog kialakulni, olyan emberekből verbuválva, akikkel nem csak össze voltál zárva egy osztályterembe.


Koncentrálj arra hogy legyőzd a depressziódat és a barátok, csajok majd jönnek maguktól. Nyílj ki, valósítsd meg Önmagad. Sablon, de ettől még igaz.

2012. máj. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
18, elírtam.
2012. máj. 26. 23:30
 7/12 anonim válasza:
álj talpra!! ne hagy hogy bántsanak,ismerkedj buliz stb, ne foglalkoz az otthoni dolgokal,akkor helyre jösz lelkileg is .és utána lehet barátnőd is ha nem vagy csira
2012. máj. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Áljj talpra lecke:

1.Kezd el sportolni kondizni bánom is én

2.Ne zabálj annyit mint 1 állat

3.Tanulj szarj bele mindenbe más nem számít

4.Aludj sokat nagyon nagyon fontos h kialudd magad

5.Ha már kezd meglátszódni h sporolsz ergó fejlődsz vegyél olyan ruhát amiben látszik h jókiállású vagy

6.Adj a külsődre de ne légy divatmajom

2012. máj. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Változni fogsz. A változást akarni kell és tenni, csinálni, 120%-osan! Ja, és a változás első jó jele, hogy - habár ellentmondásos -, de azok, akik eddig piszkáltak, még jobban piszkálni fognak, akik le se szartak, azok is piszkálni fognak, így fog reagálni a környezeted, de ez ne törjön le, átesel a holt ponton, és utána viszont, mintha mindenki kicserélődne, hajrá!
2012. máj. 27. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
első lépés az, hogy boldog legyél barátnő nélkül. csinál oyan dolgokat, amik boldoggá tesznek, amitől lesz önbizalmad. aztán lehet barátnőd. ha még azelőtt lenne, hogy megbékélsz magaddal, akkor abból kapcsolatfüggőség lesz .
2012. máj. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!