Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet megfogni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet megfogni egy lányt, hogy az eredmény az legyen, hogy jártok? Egy rendes srác foghat-e lányt magának vagy nem?

Figyelt kérdés

Mindent írjatok le amit csak tudni lehet. Én rendes vagyok de ez nem vált be eddig mindig felsültem és már elég idegesítő. Nos ezért tettem fel kérdésemet.

Előre is köszönöm a hasznos válaszokat!


2012. ápr. 24. 17:31
 1/4 anonim ***** válasza:
40%
A külső a legfontosabb a lányoknak, de ha rendes vagy, az azért elég nagy hátrány.
2012. ápr. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A rendesség nem mindig elég... bókolj neki , figyelj oda rá , de fontos hogy ne túl rámenősen... Ha esetleg egy osztályba jártok , akkor segíts neki dogáknál , stb.


Aztán OK , hogy nem a külső a lényeg , de sok lány elhamarkodottan ítél a ronda fiúkról...

De hidd l , meg lesz az... csak ne 1 nap alatt akarj vele össze jönni!


HAJRÁ :)

2012. ápr. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én általában kézzel fogom meg a lányt.
2012. ápr. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Elfelejtettem mondani, hogy a lány még elsős én meg végzős vagyok (persze középsuliban) jóformán facebookon beszélgetünk mert van egy nagyon jó barátnője akinek ellenszenves vagyok (úgy vettem le a barátnőjével való beszélgetésemben). Így is meg lehet oldani, hogy összejöjjek a lánnyal? Kérlek titeket nagyon részletesen írjátok le mert nagyon nem értek ehhez és még a "csajozási tanácsok" sem segített :S

2012. ápr. 24. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!