Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan lehet azt feldolgozni,...

Hogyan lehet azt feldolgozni, hogy alacsony fiúként totál értelmetlen próbálkoznom a lányoknálm, mert úgyis visszautasítanak? Mindenkinek magas fiúk kellenek vagy kigyúrt állatok, esetleg négerek, mert ma már az is menő.

Figyelt kérdés

2012. máj. 27. 00:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát legyél néger vagy kigyúrt állat.
2012. máj. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Keress magadnak pici lányt:)Nem mindenkinek kigyúrt állat kell.
2012. máj. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Kitalálhatom? 165 centi vagy, és aranyos lányt keresel, ugye?

Megjegyzem, nem értelmetlen próbálkozni, nem a magassággal lehet a gond, hanem hogy rossz helyen, rossz hozzáállással, stb. próbálkozol.

Nem mondom magam alacsonynak, (163 centi) de jártam már nálam alacsonyabbal.

2012. máj. 27. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nyugi, ismerek olyan embert aki felnőtt létére alacsonyabb nálam és rendes családja. Mint mondani szokták nem a méret a lényeg. Ez talán ebben a helyzetben is igaz. A hozzáállásodon változtass és légy még kitartó.
2012. máj. 27. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Ne görcsölj rá ennyire a párkeresésre, és ne keress bűnbakot, ha nem jött össze semmi. Attól csak a kedved lesz rosszabb.

(Ha nem te vagy a minden áron aranyos lányt kerső fiú, ne haragudj, csak már három kérdésébe futottam bele, és viccesnek tartottam, hogy megint szembejött egy kérdés tőle)

2012. máj. 27. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Gondolj a liliputiakra.Mindegyiknek van családja!
2012. máj. 27. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Csak azt bánom igazán, hogy van egy reménytelenül, érzelmes, romantikus énem, ami miatt ilyen gyenge is vagyok egyben és ami miatt tudnék igazán szeretni egy lányt, ha találnék olyat, aki kiérdemli és kérne belőle, de ilyen lány nincs. Így ez az egész szánalma, érzelmes oldalam semmit sem ér! Csak hátráltat, gyengít és gyakran kívánom bár ne lennék ilyen!

Bár lennék inkább egy érzéketlen, bunkó, tahó, vadbarom, aki bárkin képes átgázolni, nincsenek érzései, bűntudata, lelkiismeretfurdalása, bármilyen mocsok dolgot megtud csinálni és mindig ő kerül ki jól az egészből, hiszen nem érezm semmit.


Az ilyen állatoknak van mindig barátnője és az ilyenek a legsikeresebbek az életben is, mindenképp ilyen akarok lenni.


Időnként érzem, hogy elhalványul az érzelmes, kedves, szeretnitudó énem és csak a gyűlölet és a fájdalom és düh van bennem, szeretnék mindig így érezni, akkor legalább nem látom magam ilyen szánalmas, gyenge emberként.

2012. máj. 27. 01:01
 8/16 anonim ***** válasza:

Sarkítasz, nagyon sarkítasz. Egyébként a vadmarmoknak olyanok is a női, hidd el nekem, egyiknek se az az igénye, hogy szeretgessék, hanem hogy pénzeljék és b@sszák.

Egyébként van egy rossz hírem. Amíg nem fogadod el a romantikus részedet, addig hátráltatni fog. Viszont ha elfogadod (TÉNYLEG ELFOGADOD), hogy ez is te vagy, már nem egy rossz tulajdonság lesz, amit szégyelleni kell, hanem egy olyan képesség, ami a szolgálatodba áll, és amivel olyan módon láthatsz másokat (és másokon keresztül önmagadat), mint senki a világon.

Szóval először nézz szembe a gyengeségeiddel. És ha elfogadtad őket, használd. Ha jól érzed magad, rájössz, hogy az élet csodálatos, a világ szép, és a végén találsz egy lányt is, aki "méltó arra, hogy szeresd" - vagy valami ilyesmit mondtál.

Ez jó hosszú válasz lett. Megyek, keresek valami kaját.

2012. máj. 27. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Kiváncsi vagyok hány cm magas vagy.Amúgy meg keres nálad alacsonyabb ari lányzót.Csomó alacsony srácot látok minibarátnővel.
2012. máj. 27. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Már megint ez a lemez... ("jaj szegény én, hogy kitolt velem az élet, én nem kellek senkinek mert ronda/alacsony/magas/vézna/kövér/csóró/kisp.csű/nagyp.csű blablabla vagyok, gyerünk sajnáljon engem mindenki brühühü").


KEDVES MAGÁNYOS FIATALOK AKIK MAGATOKRA ISMERTETEK


(Előrebocsátom nem vagyok nő). Nem tudom hogy sírjak vagy nevessek amikor azt látom hogy mindegyikőtök szándékosan a rossz adottságait emlegeti folyton hogy aztán mint a kisfiúk nekiállhassatok hisztizni hogy miért nem kellenétek senkinek. Én nem jövök most azzal hogy hát de senki se tökéletes, mivel tudom hogy nektek nem is ezzel van bajotok. Legtöbbeteknek valójában kapóra jön az ha minél több tökéletlenséget találtok magatokon mert akkor okot találtok a hisztire és hogy ne kelljen szembenézni a fellépő nehézségekkel. Nőt akartok? Akkor legyetek férfiak! Fogadjátok kel hogy nem csak jó dolgok hanem rosszak is vannak az életben! Amíg találtok egy megfelelő nőt addig sok elutasításban lesz részetek, de csak így megy máshogy nem. A rossz is kell hiszen abból lehet tanulni, fejlődni hogy aztán pozitív eredményeket érjetek el. Egy bőgő kisfiúra egy nő se fog férfiként tekinteni (és erről nem ők tehetnek).

Persze ez a ti életetek, azt csináltok amit akartok, csak ti se vagytok ám halhatatlanok...

2012. máj. 27. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!