Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van olyan szépnek tartott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan szépnek tartott lány, akinek a csúnya, alacsony fiúk jönnek be külsőre?

Figyelt kérdés

2012. máj. 21. 22:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Minden példára van ellenpélda.
2012. máj. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Álmodozz csak... :D
2012. máj. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Erről nekem a Szépség és szörnyeteg jut az eszembe :DDD
2012. máj. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
a szép és a csúnya relatív fogalom
2012. máj. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
szép, csúnya-> ezek mind relatív fogalmak
2012. máj. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Van egy igen csúnyácska barátom akinek olyan nője van amit én sem tudtam még összeszedni soha. Személyiségtől függ.
2012. máj. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
84%
Esmeralda
2012. máj. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Jó, igazatok van, jobban átgondolva. :D


Engem például a lányok egy csoportja helyesnek tart, a másik meg csúnyának, a harmadiknál csak átlagos vagyok.


Én tartom magam csúnyának, azért ezt írtam ki. MOndjuk tényleg nem vagyok nagy szám, sosem értettem, hogy tetszhettem már szép lányoknak is.

2012. máj. 21. 23:02
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
max ha sok pénzed van!ha össze is jön hamar megégsz vele.nekem mindig az jöttbe ha magamhoz mérten választok...de próba szerencse!!
2012. máj. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nos, aki Esmeraldára hivatkozik, annak javaslom, hogy nézzen utána még egyszer a történetnek. Neki pont a jóképű Phoebus lett a veszte, a púpossal nem volt köztük semmi, azt csak ő akarta.

Szerintem szakadj már le erről a témáról kedves kérdező! Óránként teszel fel valami hasonló kérdést. A szépség és csúnyaság relatív dolgok. Nem, senki sem szereti a csúnya embereket. És senki sem olyan mazochista, hogy kifejezetten a csúnyákra hajtson. De mindenkiben van valami szép, valami szeretnivaló.

Nézz körül az utcán, sok olyan párt látsz, akik nem szépek, mégis egymásra találtak. Neked is lesz párod, ha nem azon siránkozol folyton, hogy "jaj, én milyen csúnya vagyok, biztos nem kellek senkinek!"

2012. máj. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!