Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Undorodom magamtól, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Undorodom magamtól, mert alacsony, vékony vagyok. Lehet így egyáltalán valaha olyan barátnőm, akivel kölcsönös a vonzalom, vagy jöjjek össze számomra nem vonzó lányokkal, met másnak úgysem kellek?

Figyelt kérdés

2012. máj. 22. 08:16
1 2
 1/12 Johnny B. Goode ***** válasza:

Háát, vannak alacsony és vékony lányok is, ne add fel...

Bár jó lenne, ha a Kedves kérdező ilyenkor leírná a magasságát...

2012. máj. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
163 cm é 53 kiló. már ezerszer kiírta.
2012. máj. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Egyszerűen rosszul vagyok a saját képeimtől, ahol látszik mennyire alacsony vagyok más mázlista magas fiúkhoz képest, tényleg, mint egy törpe, nem is csodálom, ha a nekem tetsző lányoknak sem kellek. :/


165cm vagyok amúgy.

2012. máj. 22. 08:28
 4/12 anonim ***** válasza:

Ha undorodsz magadtól, akkor ne várd, hogy másnak majd tetszeni fogsz. A legfontosabb, hogy szeresd magadat. Ha ilyen képet sugárzol magadról, valóban nem fogsz kelleni senkinek. Nem amiatt, ahogy kinézel, hanem amiatt, ahogy érzel, mert ez az arcodra van írva.

Egyébként az, hogy alacsony vagy, még önmagában nem hátrány. Nyilván a magas lányok nem állnak majd veled szóba, de nem azért mert ronda vagy, hanem azért mert tényleg fura pár lennétek. De vannak alacsony lányok is.

És egyébként össze tudnál jönni számodra nem vonzó lánnyal? Mégis hogyan?

Koncentrálj inkább a vonzó tulajdonságaidra, biztosan vannak, és próbáld meg szeretni önmagad.

2012. máj. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért képzelik a vékony pasik, hogy csak az izmos vagy mackósabb egyének jönnek be a nőknek. Engem kifejezetten taszít e két utóbbi kategória...

A magasság meg olyan dolog, hogy legjobb ha nagyjából azonos. Persze magassarkú-cipő függő nők minimum +10 centiben gondolkodnak. Ha neked ezek a nők jelentik az álmot, akkor nézz körül a 150-160 centisek közt! Vannak sokan!

És ne válogass annyit, különben ne csodálkozz, ha te sem jössz be minden nőnek... Tökéletesre vágysz és számukra te sem vagy tökéletes... Érted...

Közben reálisabban gondolkodnál, rájönnél, hogy valakinek épp te jössz be, már nagyobb esélyed lenne.

2012. máj. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Történt valami, hogy ekkora világbánatod lett hirtelen?


Átérzem a helyzeted, én is alacsony vagyok, viszont sose problémáztam olyan mértékben a barátnő témán, mint te. Próbálkozni kell, aztán ha nem jön össze mész tovább.

Ez is lány függő, van aki elhajt, van akivel remekül el lehet beszélgetni.


A 4. válaszoló jól írta, hogy a negatív önkép az sugárzik, és mások is meg fogják érezni.

Azt javasolnám, hogy kicsit embereld meg magad. Ha tovább folytatod ezt az önsanyargatást meg bebeszéled magadnak az egyéb hülyeségeket, azzal csak magadnak ártasz.


Ne csinálj ekkora ügyet a csajozásból.

2012. máj. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
A lányok túlságosan válogatósak ez a probléma, megértem a kérdezőt, egy lánynak könnyű, de egy fiúnak csak kínszenvedés a párkeresés.
2012. máj. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

165 cm-el nem rúgsz labdába szép nőknél, sajnos ez a kegyetlen igazság

még az alacsony lányok is magas társat keresnek


próbálkozz számodra nem olyan vonzó lányokkal, akiknek vannak belső értékeik, magadért szeretnek, nem azért, mert magas vagy alacsony vagy


ne a külsőségekre figyelj a kiválasztott partneredben, és akkor neked sem csak a külsőségeidet fogják látni a lányok

2012. máj. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
57%
lánynak könnyű a párkeresés?:DDD hát én nem ezt vettem észre.
2012. máj. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
én 166 cm vagyok
2012. máj. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!