Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nagyon érzékeny vagyok,...

Nagyon érzékeny vagyok, szinte bármin tudok sírni. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok. Kicsi korom óta nagyon könnyen elsírom magam. Az a baj h mem tudom visszatartani a sírást. Ennek ellenére elégé hangosnak és talpraesetnek mondanak(és ezt én is tidom magamrol). Azért kéne valami ötlet, mert töbször kerültem kínos szituációba emiatt..
2012. máj. 28. 21:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

ez nem megoldás. de én elfojtani szoktam:\

próbáld még elterelni a gondolataidat minél előbb akkor nem fog fájni:D

2012. máj. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

De nem fáj.. Épp ez a baj, mert megbántani (szerencsére) nehéz azon nem borulok ki, az nem. Hanem pl. ilyenek:


Voltam 1 hétig a hei? Pálba nyáron, kötelező volt a pszihologiai vizsgálat. A nő tiszta kedves volt, megkérte h meséljek magamról erre elkeztem sirni...



És tudom h nem klne, h nem történik semmi, de mégis sirok..

Hát bocs kicsit hosszú lett :D

2012. máj. 28. 22:06
 3/12 anonim ***** válasza:
legyél színésznő.
2012. máj. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Végülis :D
2012. máj. 28. 22:10
 5/12 anonim ***** válasza:

de csak tragédiában játszhatsz :)


ezzel szerintem nincs gond amíg mások el tudják fogadni körülötted

több példát is hozhatnál hogy milyen helyzetekben fordul ez elő. lehet hogy nem szeretsz megnyílni idegeneknek vagy ilyesmi és ez hiába tudod, de nem úgy érzed hogy bánt

2012. máj. 29. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Az ötlet jó, viszont épp az divsérik bennem a legtöbben,h milyen jól kijövök bárkivel.. :D

Szerencsére elfogadják körülöttem és nem piszkálnak.. :)

Pl. amikor mérges vagyok, akkor is ha mondjuk üvöltözök közben sirok is.

Ha boldog vagyok akkor is.

lehet h furcsán fog haangzani de hirtelen nem jut több az eszembe.

Rendben, ha tragédiában kabok szerepet feltétlenül szólok :D

2012. máj. 29. 21:37
 7/12 A kérdező kommentje:
Megpéldául, diszlexia gyanujával elküldtek vizsgálatra. Megkérdezték apum hol dolgozik. Mondtm h mit és nem tudtam megmondani, hogy milyen cégnél.ezen is elkezdtem sirni.
2012. máj. 29. 21:41
 8/12 A kérdező kommentje:

Bocs mindenkinek,h ilyen sok részletben írok, de ezt találtam:

hu.m.wikipedia.org/wiki/Hiperérzékenység#section_4

2012. máj. 29. 21:42
 9/12 anonim ***** válasza:

szeretem a hiperérzékeny embereket, de csak akkor ha tényleg érzékenyek és nem hsiztisek

szerintem pont az a baj hogy mindenki érzéketlen és bunkó. persze emellé nem árt ha esze is van az illetőnek

2012. máj. 30. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Nálam is hasonló a helyzet, de nekem inkább akkor van sírhatnékom, ha bánt vmi (de elég sok minden), akkor még beszélni sem tudok róla, mert rögtön sírok. 27 vagyok, de még mindig nem tudom leküzdeni :(
2012. máj. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!