Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ez mi? Mit érzek iránta?

Ez mi? Mit érzek iránta?

Figyelt kérdés
Nem vagyok belé szerelmes mert nagyon ronda az a gyerek. :$$ de akkor mit érzek iránta? mert mindig beszélgetni akarok vele. ez miért van?
2012. máj. 29. 19:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát te aztán rohadt kedves vagy, mit ne mondjak XD
2012. máj. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
lehet hogy valahogy sajnálod, mert biztos sokan nem szeretik, meg talán érdekel a személyisége. Érdekes.
2012. máj. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
És ha ronda, akkor már nem szeretheted? Láttad te a Szépség és a Szörnyeteg c. mesét? Ajánlom, mert ez aztán nem túl kedves vele szemben.
2012. máj. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
de én szerelmileg értem ezt! h akkor mit érezhetek iránta ha egyszerűen nem wok belé szerelmes. :$$ de ez asszem több mint barátság. vagyis már totálisan össze wok zavarodav. :$$ segítsetek. :(
2012. máj. 30. 17:30
 5/6 anonim ***** válasza:
nem szerelem csak vonzalom. A külső megfog, a belső megtart. Hát úgy néz ki, nálad a mondat első fele nem jött össze, de a második annál inkább. Attól még, hogy az összhatás nem tetszik benne, biztosan van valami ami vonz szép hajszín vagy szemszín, valami szemmel látható, de nem feltűnő, az illata bármi.
2012. jún. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy van benne olyan tulajdonság, ami tudat alatt vonz téged.

A magukat alárendelni szerető nők ezért szoktak bunkó, agresszív pasikat találni.

Sok ember izgatónak talál az ellenkező nemben olyat, ami pl. a saját anyjában, apjában is megvolt.


Én középiskolában nagyon szarul néztem ki, mégis volt egy szép csaj, aki valamiért foglalkozott velem. Valószínűleg szánalomból, vagy szórakozásból. De kedves volt velem.

2012. jún. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!