Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Egyik osztálytársammal (srác)...

Egyik osztálytársammal (srác) úgy vagyok, hogy egyszerre gyűlölöm és szeretem, tisztelem, csodálom is. Már 2 éve érzek így iránta és egyre rosszabb a helyzet! Egyszerűen szétszakítanak az érzelmeim! Tudnátok rajtam segíteni? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Amúgy ez ugye 2 éve kezdődött amikor is egyik órán mellé ültettek. Egészen addig észre se vettem! Aztán elkezdtem utálni a hatalmas egója, okoskodása miatt... Majd észrevettem hogy folyton miatta morgolódom, úgyhogy elkezdtem lesni mi jót tesz nap mint nap. És túl sokat találtam! Nem tudom megérteni hogy lehet valaki egy ekkora beképzelt folyton bulizós majom segítőkész, figyelmes ember is. Ne értsetek félre, tudom h nem lehet fekete-fehéren leírni valakit, de.. számomra hihetetlen hogy a (szerintem) egymást kizáró tulajdonságok egy emberben jelen legyenek egyszerre.

2012. máj. 21. 22:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Alleni-- a te és asrác személyisége még nem alakult ki.


egyik percben segit, mert van benne figyelmesség a másik percben nagyképű, megjátssza az agyát, mert már idősebbnek akar látszani.

A bulizás-- szinte majd nem minden fiatal szeret bulizni, kitűnni, feltűnni aztán majd lehiggad ha benőtt a fejetek lágya-- mikor akarjon hülyülni ha nem most amikor még fiatal.


Te nem vagy ilyen természet és az se baj, hisz mi lenne a világból ha mindenki bulizós lenne és nagyképű illetve csak szolidabb természetű mindenki--- még változni fogtok-- olyannal tarts barátságot akivel mindig jól érzed magad.

Van egy mondás "minden zsák megtalálja a maga foltját"


az is lehet jövöre te leszel hasonló és ő pedig visszafogottá fog válni-- változtok még sokat

2012. máj. 26. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek vagytok? Te is srác vagy?
2012. máj. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!