Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tűnök túl gyerekesnek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tűnök túl gyerekesnek, ha állandóan boldog vagyok jó kedvem van mosolyok meg hasonló? Mintha legalábbis be lennék szivva de nem.

Figyelt kérdés
2012. máj. 9. 16:47
 1/9 anonim válasza:
100%
Vonzó
2012. máj. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem nem gyerekes, ha szerelmes vagyok, én is így viselkedem. Egy mosoly bármikor jól jön. :) Jó "fegyver" is... ha érted hogy értem.. A boldogság nem bűn. :) Az gondolkodhat úgy, hogy ez gyerekes dolog, aki irígy.
2012. máj. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Jéé,én pont ugyanilyen vagyok,és én is ezt a be vagyok szívva jelzőt használom magamra.


Néha nagyon boldog vagyok és a fellegekben járok.


Viszont ha éppen rossz hangulatom van,akkor csak merengve bámulok ki a fejemből szomorúan,mint egy szamár.


Nekem igazából minden a hangulatomtól függ...

Ez általában bejön a csajoknak,mert a személyiségem érdekes számukra.;)

2012. máj. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ezzel szerintem nincs semmi gond, sőt még mindig jobb mintha mindig savanyú arcot vágnál.

Viszont vannak olyan emberek akiket kifejezetten zavar ha valaki mindig jó kedélyű és fülig ér a szája.

Csatlakozom az előttem szólóhoz....

2012. máj. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
mármint az előttem szólókhoz :)
2012. máj. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha lány vagy, akkor imádnivalónak tarthatnak ezekért a tulajdonságokért, ha fiú, akkor meg idegesítő pojácának. Tudom, mert én is megkaptam már pár embertől, hogy idegesíti őket, hogy folyton mosolygok, és kedves vagyok alapból.

Amióta komolyabban viselkedek, kevesebben kötnek belém.

2012. máj. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 ASOT ***** válasza:
100%
ezaz alaptermészeted?? :) vagy van most valami vagy valaki az életedben amitől vagy akitől felpezsdűlt a jókedved?
2012. máj. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem tök jó, ha valaki sokat mosolyog.

Régebben nagyon sokat kellett gyakorolnom, mert nem volt megszokva, hogy mosolyogjak. És amikor elkezdtem mosolyogni, úgy éreztem, hogy hülyén nézek ki. Ma már ott tartok, hogyha sétálok az utcán, vagy bemegyek egy boltba mosolygok.

Ha rossz napom van belenézek a tükörbe, magamra mosolygok és rögtön elkap valami pozitív hangulat, rögtön jobb színben látom a világot. :D


És tök jó érzés, amikor visszamosolyognak rám a suliban vagy az utcán olyanok, akiket nem ismerek, vagy amikor a boltban kedvesen köszönök és az eladó is kedves velem.

Szerintem ez pozitív dolog!

17/L

2012. máj. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

én alapjáraton egy életvidám, mosolygós, nevetős és optimista lány vagyok. szerintem jó dolog. :)) bár kinek a pap, kinek a papné, manapság a depi meg az érvágás a menő. :D de hódítsuk meg a világot a mosollyal! csak így tovább.

L16

2012. máj. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!