Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak, hogy ne röhögje...

Mit csináljak, hogy ne röhögjenek ki az osztálytársaim? Hogyan bírjak ki velük még 4 hosszú évet?

Figyelt kérdés

Utálok az osztályom előtt tesizni, mert félek, hogy kiröhögnek. Anyukám tegnap eléggé ki volt akadva, hogy testnevelés órán állandóan ülök. Mondtam neki, hogy nem szeretek előttük tesizni, erre azt válaszolta, hogy ez is csak egy hülye kifogás, mert igazából annyi az egész, hogy lusta vagyok. De nem csak tesin, más órákon is ez van, mindig találnak valami okot, hogy kiröhögjenek. Az a legrosszabb, hogy a osztálybeli "barátaim" is ezt csinálják. De ugye mégse lehetek egyedül egész nap, ezért inkább elviselem.

Egyébként osztályon kívül vannak barátaim, nekik sosem beszéltem erről a büszkeségem miatt.(Meg igazából nem akarok terhelni senkit a gondjaimmal és nem nagyon bízok senkiben) A szüleim is azt hiszik, hogy sok barátom van az iskolában, mindenkivel tök jól elvagyok, stb. Régen ez is volt, eléggé népszerű voltam, de nyolcadik után ugye új suli, új környezet, új emberek.

Tudom, hogy van sokkal rosszabb eset is de nagyon rosszul esik, annyira szomorú vagyok, minden nap esténként rám jön a sírás. Hogyan bírjak ki még 4 évet velük? Ja, és mondanátok nekem valami kedveset vagy vigasztalót, most iszonyatosan jót tenne a lelkemnek. :)

(Bocsi, ha hosszú lett, most végre kiírhattam magamból ezeket a dolgokat)

15/L


2012. máj. 31. 23:09
1 2 3
 1/26 anonim válasza:

Mi az oka, hogy a tesizés nem megy más előtt? Nem akarsz levetkőzni, vagy esetleg kicsit ügyetlen vagy? (Én az voltam, bár középsuliba már nem érdekelt, voltak, akik szintén, úgyhogy nekem ott nem okozott gondot, csak általánosban)

Miért nevetnek ki a többiek? Keresd meg az okot, és tegyél ellene. De egyébként eleinte nekem is ez volt középsuliban, aztán csak beilleszkedtem:)

2012. máj. 31. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
De miért röhögnek ki miért piszkálnak? fiúk vagy lányok piszkálnak? Lehet visszahúzódó természetű vagy és ezért kötnek beléd lehet csendes szótlan vagy és ez könnyű célponttá tehet.Nem szoktál senkivel hülyülni? próbáld néha vicces venni mintha egyátalán nem érdekelne vagy csak poénnak veszed.Lehet nem bántani akarnak csak viccelődnek a maguk módján.De ha ez nagyon zavar akkor fejtsd ki nekik hogy ez téged mennyire bánt külön mondjuk annak a személynek aki ezt az egészet általában kezdi pl. Jah és egy igaz barátnak sosem jelentesz terhet a gondjaiddal ne szerénykedj hidd sokan vannak akik még ok nélkül is nyafognak,tehát ha neked igazi problémád van az egyátalán nem szégyen ha elpanaszolod.És ne szomorkodj idióták miatt magukat minősítik .
2012. máj. 31. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Szerintem az ügyetlenségem az oka, de akkor se kéne bántani.. De lehet, hogy csak azért, hogy lehessen valakit b*szogatni. Egyszer még mondták is, hogy ez nem is lett volna vicces, ha nem én mondtam volna.


Fiúk nem, csak lányok. Mindig úgy teszek, mintha nem bántanának meg ha mondanak valamit.

2012. máj. 31. 23:35
 4/26 A kérdező kommentje:

Véletlenül előbb elküldtem. Folytatom:


Tudom, hogy az lenne a legjobb megoldás ha elmondanám nekik, ismerem őket annyira, nem vennének komolyan. :S

2012. máj. 31. 23:38
 5/26 A kérdező kommentje:
Ja és köszönöm a válaszokat :)
2012. máj. 31. 23:39
 6/26 anonim válasza:

Uhh hát ez nehéz eset, és azt csak mondani könnyű, hogy ne törődj velük, mert 4évet még velük töltesz. Talán, ha egyszer jobb hangulatban vagytok, és valami nem sikerül, akkor annyit mondhatnál, hogy oké, nem sikerült, és? Te meg a matekot(magyart, törit, kémiát, bármit) nem érted, az meg nekem tök egyszerű. De ha gondolod, akkor te segítesz nekem, hogy legyek ügyesebb tesiből, én meg segítek neked abból a tárgyból.


Szóval ez csak egy tipp, nem tudom, mi mást tehetnél, próbálj minél jobban beilleszkedni, vagy akivel jobban kijössz, hívd el dumcsizni, sétálni, hogy beszélgessetek, legyen egy barátnőd onnan is!

2012. máj. 31. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Igen, ez egy jó megoldás, csak már eljutottam oda, hogy félek bármit is csinálni, mert az van bennem, hogy á, úgyis csak leégetném magam. De nem adom fel, próbálkozok még, hátha jobb lesz. Köszönöm a segítséget! :)
2012. máj. 31. 23:46
 8/26 anonim válasza:

Ne is add fel soha, hiszen attól Te értékesebb vagy, minthogy mások sértegetései miatt összetörj! Próbáld meg ezeket, és mindenképp légy önmagad! Ha nem úgy jön össze, akkor bumm, de a lényeg, hogy az is te vagy, és a fontos emberek úgy fognak szeretni! Tudom, hogy sok még ez az idő, de lehet hogy utána sosem fogod látni őket(én is másik országban élek, esélyem sincs összefutni velük). A barátaidnak pedig bátran elmondhatsz mindent :)

Sok sikert neked, és nincs mit, remélem kicsit feltöltődtél ;)

2012. máj. 31. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Jaj, igen ez most jól esett :D
2012. máj. 31. 23:52
 10/26 anonim ***** válasza:
hát én is így voltam, 9. osztályban, aztán verekedés lett a vége. azóta nem beszélek egyik osztálytársammal sem. Iskolán kívül vannak barátaim, ők simán kipótolják azt a kis űrt is amit az osztálytársaknak kéne :))
2012. máj. 31. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!