Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Azért csúfolhatnak, cikizhetne...

Azért csúfolhatnak, cikizhetnek az osztálytársaim mert csendes vagyok?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 13. 22:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
igen én is csendes voltam és cikiztek.
2012. ápr. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem is cikiztek, most mar felnott emberek vesznek korul es max annyit mondanak, h relax, nyugodt csaj vagyok.Ezt pozitiv ertelemben talan egyszer kijelentik mikor megismernek.egyaltalan nem kell szegyellned.Sok embert pl irrital a folyton fecsego, csacsogo energiavampir emberek.Az osztalytarsaid meg a viszonylag egyszeru gondolkodasu gyerekek korebe tartozhatnak.Nezzd el nekik hianyossagaikat es sz*rd le a velemenyuket, ha nem kulturalt segito szandekkal teszik ezt.Bar ketlem, akkor nem ugy fogalmaztal volna a kerdesedben , h cikiznek.
2012. ápr. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%

Hát te olyan vagy mint én. :)

Amúgy csak nyugodt természetű vagyok, de attól még fel tudnak idegesíteni, de akkor nagyon, nálam ilyen ritkán van.

Osztálytársaim (néhány kivétellel) csak teszik a fejüket, hogy ők cigiznek, meg tüdőrákban fognak meghalni, állandóan dobálják, rugdossák, ütik egymást (játékból), én inkább itthon szerelek. Mostanában hülyítem a többieket, csináljuk a hülyeségeket, megyünk szórakozni, és megváltozott rólam a véleményük (persze pozitív értelemben).

Szóval én is ilyen nyugodt voltam, és nem szálltak le rólam, főleg, ha én kaptam a legjobb jegyet a dolgozatoknál. Én valami prof. dr. leszek, a többiek meg WC pucolók. Ezt el tudom képzelni :D

Ők azért nem barátkoztak velem, mert nem szoktam viccelődni, meg káromkodni, meg a tanároknak beszólni. Mindig komoly voltam, nem ilyen beképzelt, mint néhány ismerősöm.



Ez van. Sz*rj rájuk

2012. ápr. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ megpróbálok nem odafigyelni rájuk.De nehéz lesz, minden nap folyton már voltam úgy is hogy sírva mentem haza.
2012. ápr. 14. 10:02
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ó ne vedd annyira szivre. Én is igy voltam. Inkább, ha tényleg senkivel nem jössz ki onnan, foglald el magad szünetben valamivel. Vagy menj ki, vagy olvass valamit stb. Meg se halld, amit modndanak. Minek fecsérelnéd az energiád ilyesmire?
2012. ápr. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem cikiztek, hanem kiközösítettek. Még jobb, mi? :S De azt érték el vele, hogy magabiztos, önálló, okos nő lettem. Nem bántam meg, mert aki akart az beszélt velem és barátok lettünk. Szóval ne változz meg csak azért, mert másoknak úgy jobban tetszenél!
2012. ápr. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Megpróbálok velük nem foglalkozni Köszönöm!
2012. ápr. 14. 23:31
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

igen, eleinte bizonyára zavarni fog, ha önbizalomhiányos vagy, akkor főleg. viszont ha szoktál sportolni, beszélgetni, tisztában vagy magaddal, akkor nem tudod komolyan venni az ilyeneket. ha látják rajtad hogy megvisel, akkor rá fognak kapni.

lehet hogy segít, például képzeld azt, hogy kutyák ugatnak neked, vagy birkák bégetnek. én kb ennyire tartom az ilyen embereket, ezért nem hoznak zavarba, sőt idővel talpnyalókká válnak :) ha testileg is bántalmaznak, vagy fenyegetnek, egyszerűen mondd meg az osztályfőnöknek/szüleidnek stb.

habár az sem jó jel hogy ezt nem a szüleidnek mondod el

2012. ápr. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. ápr. 20. 16:45
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is ilyen vagyok és engem is folyton piszkálnak, cikiznek, kifiguráznak, mert csendes vagyok, lekövéreznek az alig 41 kilómmal (166 cm-hez). Igyekszem nem törődni velük, ami annyiban sikerül is, hogy nem mutatom ki, hogy érdekel. Csakhogy belül egyre mélyebbre süllyedek. Semmi önbizalmam nem maradt. Én úgy vészelem át, hogy azzal az két igazi barátommal beszélgetek rengeteget, akik soha nem vertek át (mint rengetegen) és ők megértenek és megvédenek. Igaz az egyikükkel többnyire csak chattelni tudok, de amikor csak tudunk szervezünk programot. Lényeg a lényeg, hogy ha van akár egy olyan ember is, akiben megbízol legyél vele minél többet és támaszkodj rá, ha nem akkor pedig vagy próbáld meg valami ütős szövveggel megvédeni magad vagy ne is törődj velük (mivel az ütős szöveg nekem sem megy). Előbb-utóbb megunják és leszállnak rólad, de SOHA ne vedd magadra.
2012. szept. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!