Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem járok osztálytalálkozókra...

Nem járok osztálytalálkozókra mert egykori osztálytársaim többségével szemben semmire sem vittem se magánélet sem "karrier" terén. Ti is éreztetek már így?

Figyelt kérdés
Érzem hogy már sokra nem fogom vinni mert megismertem magam és tisztában vagyok vele hogy elég korlátozottak a képességeim.Ráadásul ismerőseimmel szemben kopaszsággal is megvert a sors.Nem csak osztálytalálkozókon de mindenhol mániákusan kerülöm a legtöbb ismerőst főleg ezek miatt.

2012. ápr. 10. 00:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom hány éves vagy de én is éreztem már így, illetve most is így érzek. De kezdek túllépni rajta. Mondjuk a facebookra ezért is lépek fel ritkán - picit irigykedem a sok mosolygós-örömbódottá képekre, mindenki happy & managerként dolgozik - tökjó. Igazán lehetnének olyan képek ahol veszekednek, vagy ordítanak, vagy izzadnak, vagy az orvosi rendelőben ülnek

a kedves ismerősök - csak hogy reálisabb képet kapjunk :)

Faszbook.

2012. ápr. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ó hogyne. Most is. Az első kolléga is jól leírta, egy halovány, felszínes, hamis képecskét tereget mindenki. Ez az újkori dicsekvés eszköze.
2012. ápr. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem, én tudatosan zárkózom el a méricskélés ezközeitől. Tudom, hogy az osztálytalálkozón csak süketelnek, fele se igaz. És a FB-os magamutogatásra sem vagyok kíváncsi. Nem tudom, hogy ők hol tartanak, nem is érdekel.


Kopaszság meg férfiaknál lehet kifejezetten előnyös.

2012. jún. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!