Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit Tegyek? Hogy lehetnék...

Mit Tegyek? Hogy lehetnék egyedül boldog?

Figyelt kérdés
Úgy érzem elveszett vagyok a világban..Sehol nem találom a helyem..Nem érzem jól magam a bőrömben...Nincsenek barátaim és magányos vagyok..A családi hátterem sem arról híres hogy támogasson engem..Egyedül érzem magam és nem találom a helyes utat..
2012. jún. 2. 14:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyedül nagyon nehéz boldognak lenned.Gondolj csak bele ha magadban tartasz mindent frusztrált és ideges leszel.Barátok idővel jönni fognak,neked meg nyitni kell az emberek felé.Mindig úgy viselkedj mint egy olyan ember akivel te is szívesen találkoznál.Pl. ha szereted a közvetlen érdekes embereket,te is legyél közvetlen kezdj el beszélgetni másokkal.


Nekem is ez a problémám és nehéz,de valahol el kell kezdeni..

2012. jún. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
korod, nemed? esetleg talán haverkodhatnának aztán meglátjuk ;)
2012. jún. 3. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
csinálj olyan dolgokat amiket szeretsz és ne foglalkozz mások véleményével ! biztos vannak olyan dolgok amiket szívesen csinálnál, de eddig mégsem tetted meg.. na pont most van itt az ideje. Majd a többi ember is ha látja, hogy milyen jól érzed magad egyedül is, és milyen érdekes dolgokat csinálsz, majd ők is jobban fognak nyitni feléd
2012. jún. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 GhostRider3 ***** válasza:

ha a jellemed olyan, egyedül nem leszel boldog. legfeljebb megpróbálhatod beleerőszakolni magad egy remete életmódba


inkább azt ajánlom hogy keress új embereket, ismerkedj, és idővel megoldódik a problémád. rengeteg lehetőség van, csak nem szabad félni az új dolgoktól

2012. jún. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!