Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van ez? ( Facebook)

Miért van ez? ( Facebook)

Figyelt kérdés
ha felmegyek a Facebook-ra, kb eltöltök ott 10-15 percet,utána olyan semminek érzem magam,olyan rossz....úgy érzem nem vagyok olyan mint ők....olyan szép, csinos,társasági ember,aki mindenkivel jóban van...meg hasonlók. Normális?
2012. jún. 4. 20:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

kisebbségi érzésed van de miért.

hidd el hogy más ember se különb mint Te. lehet hogy sokat mutat de attól még nem biztos hogy a gyerkőc odabújik hozzá és mondja neki hogy szeretlek anya. ...


a mindenkivel jóban van rész meg hát??? olyan nincs hogy az ember mindenkivel jóban van.

2012. jún. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Jajj nyugi:)) az nem a valóság:)) jobb a való világban élni hidd el, mindenki a neten a legelőnyösebb képét rakja ki, lehet már rég nem is úgy néz ki..pl az én ismijeim között is van olyan nagy menő nő:)) aki a 60 kilós képpel rajol, holott kb már azóta 110 kiló..jó fej, imádják a neten de életben meg senkivel nem mer találkozni:)) szóval akkor ez jó szerinted?? Szerintem nem, ha úgy érzed csinosabb akarsz lenni akkor tégy érte, és ne a neten próbálj társasági ember lenni..sok sikert:))
2012. jún. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
de mindenki mindenkinek a tesója,kommentet írnak egymás képére,holott nem is ismerik egymást...puszikat meg szivecskéket küldözgetnek, kiteszik egymás üzenőfalára, hogy mennyire jó hogy megismerték egymást meg hasonló dolgok....mit tehetnék?töröljem magam?
2012. jún. 4. 20:25
 4/7 anonim ***** válasza:

első v.

ja olyan lájkolós nekem is volt . ráadásul rokonom . komolyan nem túlzok feltettem a konkurens közösségire 3-4 képet a családról és mindegyiket lájkolta. aztán nem tudom hogy Ő ezt cserébe elvárta volna mert sose posztolt magukról semmit de a 3.-alkalommal elegem lett és kiléptem onnan.

szv. fura volt hogy minden tetszik holott csak azért jelöltem vissza mert többszáz km-re lakunk .

2012. jún. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én meg pont azt nem irigylem, aki állandóan fenn van a facebookon és ott éli az életét. Röhej, hogy kiírják: de király buliban vagyok - jó, akkor miért facebookozol és miért nem szórakozol meg beszélgetsz a többiekkel????


Az egész csak álca...

De ne töröld magad, azért jó, ha pár emberrel nem szakad meg a kapcsolat, és évek múlva egyszerűbb osztálytalálkozót is szervezni pl.

2012. jún. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne legyen kisebbrendűségi érzésed! A Facebookon tényleg mindenki próbálja jobban mutatni az életét, de mindenkinek vannak problémái. A való élet amúgy is sokkal jobb :P
2012. jún. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Csak a többi hozzászólóhoz tudok csatlakozni. Ez mind, mind hazugság...méghozzá mekkora...tudok is mondani rögtön egy példát a sok ezerből..

Idén kezdtem a középsulit..Nem vagyok az a pózolós, likefüggő gyerek, sosem rakok fel képet magamról, de ha felraknak mások, mert lefotóztak és megjelölnek rajta, akkor nem törlöm le..Csak pillanatképeim vannak..

Szóval új suli, nem ismerjük egymást, de akiről tudjuk, hogy leendő osztálytárs bejelölgetjük fb-konés beszélgetünk vele kicsit, hogy tudjuk nagyjából mégis ki lesz az oszt. társunk..szóval egyik csaj egész nap megosztogatott magáról képeket..kommenteket idézek: "Jajj de jó volt a mai nap is, szakadtunk.<3<3 :$$Vele: Kis Pista Itt: Balaton"(pl volt) szóval gondoltam, á tök jó fej, fb-n is el tok vele beszélgetni, majd jól megleszünk..jött a VALÓ ÉLET..és hát egész nap afb-kon lógott a csaj...rájöttem, hogy rohadtul nem jófej, nincsenek saját gondolatai, egész nap fb-os idézeteket, netes poénokat nyomat és a legjobban akkor döbbentem meg amikor odajött és beszélgettem vele kicsit, és már nem tudom min, de valamin nevettünk..de nagyon kicsit...semmi jelentősége nem volt, nem volt egy nagy poén..ERRE hazamegyek és azt látom megjelölt egy posztban h: "nem kicsit szakadtunk:D:$$"..mondom: te jó ég...ennek ez a nagy "szakadás"?!?! Én volt h bnőimmel este egy verseny után a buszmegállóban annyit nevettem, meg ők is, hogy könnyes volt a szemünk..aztán volt, hogy viccesebbnél, viccesebb sztorik történtek..De én nem osztogatom meg..Annyi a különbség, hogy én tnyleg átélem a "szkadás" közeli állapotot, hogy már fáj a nevetés, de az nekem marad meg meg a barátaimnak, a mi közös emlékünk lesz..

NE akarj pózerré válni,a közönséges tömegembereket követni..én sem fogok sosem pózer képeket feltenni, mert az nekem nem emlék..nyomok egy ego képet egy idézettel alatta és de menő vagyok..Nekem pillanatképeim vannak és szerintm ezek az igaz értékű képek..Azokhoz fűz valami emlék..

Legyél egyedi és hidd el bár ha kevesebben is vannak, az olyanok mint te nem kell hogy kevesebbnek érezzék magukat...Te ennél okosabb vagy:))

"Rossz úton jár az aki álmokból épít várat s közben elfelejt élni"

16/L

2012. jún. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!