Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az, hogy rendes vagyok az...

Az, hogy rendes vagyok az emberekhez, miért nem elég ahhoz hogy haverjaim legyenek?

Figyelt kérdés
Mert ki vagyok közösítve teljesen, de miért? senkivel nem vagyok bunkó meg ilyenek pedig
2012. jún. 4. 20:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert olyan ember nincs aki mindig rendes, meg sosem bunkó. Max megjátssza magát. Ne félj bunkónak lenni. Legalább látszik rajtad, hogy valami mellett kiállsz.
2012. jún. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha bunkó vagy azt egyesek még poén dolognak is veszik. :D
2012. jún. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
azért, mert a rendes emberekkel nem haverkodni szoktak, hanem általában kihasználják őket.. vagy pedig nem jó a kisugárzásod..( nekem sem jó és emiatt pár emberen kívül nem sokan szeretnek, hiába viselkedek normálisan..xd)..
2012. jún. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Rendes embereket sokan nem szeretik. Nem lehet velük hülyeségeken nevetni, nem tudják a másikat manipulálni, nincs baba arcod. Most az ilyen embereké a világ sajnos.
2012. jún. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem elég, hogy lenne elég? Hiába vagy rendes ha közben unalmas vagy, hiába teszel meg mindent amit tudsz ha nekik pont valami másra lenne szükségük.
2012. jún. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Attól hogy valaki rendes még egyáltalán nem unalmas!!! Talán azért mert bunkókkal akarsz barátkozni :(
2012. jún. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja és a rendes emberekkel lehet hülyeségeken nevetni!!!
2012. jún. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem a bunkókat, de az állandó rendes emberektől irtózok. Mindenkiben van harag, csak az ilyen típusú ember nem mutatja ki.

Volt egy haverom, aki mindig rendes, sosem bántja meg az embereket. Én is hittem még anno a jótündérekben. Azonban idővel rájöttem, hogy annyira utál egyes embereket, hogy az elképesztő, de ha találkozik velük illedelmesen köszön, megkérdezi, hogy hogyan vannak. Ezek után inkább csak "ismerősöknek" mondanám a kapcsolatunkat.

2012. jún. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!