Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi volt az életedben, ami...

Mi volt az életedben, ami igazán nagyot fordított az életeden pozitív vagy negatív irányba? Volt-e különleges dolog, amire rájöttél, és emiatt saját magadtól változtatni tudtál?

Figyelt kérdés
2012. jún. 5. 13:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Rájöttem, hogy a nyelvtanulás nagyon fontos... Most már rengeteg érdekes cikket tudok eredeti nyelven olvasni.
2012. jún. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én megnéztem a Titok című filmet. Teljesen megváltozott a felfogásom(pozitív irányban) :)
2012. jún. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És az életed is?
2012. jún. 5. 19:00
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem egy súlyos ügy,amiben szükség lett volna az igazságra,de nem volt kéznél. megváltoztatta az életemet. Rájöttem hogy az életben nem azt kapsz,amit érdemelsz,hanem azt amit kapsz. Azóta másképp álok a dolgokhoz.
2012. jún. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2012. jún. 5. 22:38
 6/8 anonim ***** válasza:

18:55 vagyok - Az életem nem változott meg ,csak másképp látom a dolgokat. Régen baromi sokat panaszkodtam,meg állandóan szomorú voltam hülyeségek miatt. Rájöttem,hogy lehetnék hálásabb mert mindenem megvan és örülök,hogy ilyen a felfogásom. Most már nagyot nézek,ha pl valaki elkezd panaszkodni,hogy jajj mennyit kell már tanulni én ezt nem tudom megcsinálni. Egyrészt aki emiatt panaszkodik az legyen már azért hálás,hogy megtanulhatja mert csak magának csinál ezzel jót,van aki iskolába se járhat és 20 évesen nem tud olvasni. Másrészt meg miért ne tudná megtanulni amikor megvan hozzá minden képessége? Akkor inkább mondja azt hogy nem akarom megtanulni ,de ez az ,,én ezt nem tudom megtanulni" csak egy kifogás.

Na és hát igen :D ilyen a felfogásom.Előtte meg én is ilyen kifogásokat kerestem mindenre.

2012. jún. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Velem ez naponta megtörténik.
2012. jún. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az exem kidobott egy ribancért. Rájöttem, hogy az életben igenis nagyon nagy szükség van barátokra, és nem lehet 1 emberrel eltölteni minden egyes perced, kell egy kis szabadság. Most már attól félek, hogy nem találok olyat, aki mellett majd úgy érzem, hogy érdemes megállapodnom. De jobb ez az élet, mint az előző :)
2012. jún. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!