Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nyári munka, el szeretném...

Nyári munka, el szeretném vállalni, de az az egyik feltétel hogy "kiváló kommunikációs képesség" és nem tudom ez mit takar pontosan?

Figyelt kérdés

ha leírná valaki megköszönném


nem tudok a semmiről rizsázni ez tény és való, és egy kicsit lámpalázam is van ha sok ember előtt kell beszélnem, de ez egy telefonos szervezői meló lenne


mit gondoltok, ha valakinek ilyen gondjai vannak akkor neki se menjen vagy hogy van ez?

mit jelent pontosan az hogy "kiváló kommunikációs képesség" ennél a munkánál?



18f



2012. jún. 5. 19:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem még mindig ott van a Vasszűz. Valahol a háttérben. Na jó, viccet félretéve. Ha tényleg zavar, a sok ember előtt való beszéd, akkor nem érdemes belevágnod. Ha csak nem akarsz megváltozni. Akkor mindenféleképpen.
2012. jún. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy ugyanazt az oldalt néztük ,e (ha egyáltalán te neten nézted ezt), de én is rátaláltam egy ilyen melóra. Elvileg azt "takarja", hogy a cég egyéb termékeiről kell rizsáznod az embereknek, bár én úgy tudom, hogy nem csak telefonon zajlik ez. Én is lámpalázas vagyok kicsit, ha sok ember előtt kell beszélnem, de egy telefonos rizsázás (he tényleg csak telefonon kell majd) szerintem nem jelenthet gondot. :)

16/L

2012. jún. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

:D okés. nem ez, diákmunka nyárra, pannonworkos, csak telefonos azt írják


köszi a válaszokat, de meg akarok változni, de ahogy ismerem magam, bazi nehezen változom (ahogy a legtöbben)

2012. jún. 5. 20:07
 4/7 anonim ***** válasza:

Ja értem, akkor mást néztünk. Viszont akkor szerintem nyugodtan elvállalhatod, ártani nem fog, csak a hangodat hallják :D:D

Sok sikert!:)

16/L

2012. jún. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
már írtam nekik köszi:)
2012. jún. 5. 20:33
 6/7 GhostRider3 ***** válasza:
szinte minden 2. munkánál elvárás, elméletileg ez a lényeg, hogy tudj beszélni idegenekkel, gyakorlatilag meg bárki belehazudja az önéletrajzába, ha meg akarja kapni a munkát. vesztenivalód azzal nincs ha megpróbálod.
2012. jún. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hogy tudjál beszélni, csak ennyit jelent.
2012. jún. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!