Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Valami tanács, mert már csak...

Valami tanács, mert már csak egy dolog jár a fejemben?

Figyelt kérdés
Nem egy fiatal tini emo vagyok, aki divatból az ereit vágdossa, hanem egy normális ember, aki 18 éves, és minden célja elveszett... rájöttem, hogy képtelen vagyok elérni a céljaimat, mert nincs elég kitartásom, én viszont nem tudok élni a célom megvalósítása nélkül, és így csak szenvedés minden, ezek melett egy lányt is szeretek, akivel sosem lesz esélyem kialakítani bármit is ! Egyébként egy harcos vagyok, versenyezni jártam (küzdeni) De mindig feladtam, és így sosem értem el a bajnoki címet, csak egyetlen egyszer, de akkor csak egy ellenfelem volt a versenyen... Sosem éreztem azt, hogy ezaz, végre igazi bajnok lettem ! Nem látom értelmét már felkelni, lefeküdni, nincs már önbizalmam, a buszon attól tartok, hogy engem figyelnek, Nincsen pénzem, se barátnőm, se barátaim, tudom magamról, hogy hiába határozom el, hogy "MOSTANTÓL MIDNENEN VÁLTOZTATNI FOGOK, ÉS RENDBEHOZOM MAGAM" a vége, hogy két-három hét múlva hagyom az egészet a fenébe... Egyszerűen nicns kitartásom, és van egy lány, akibe eléggé beleszerettem ,de fogalmam sincs hogyan kellene próbálkoznom, és fel sem tudok oldódni egyszerűen, ha találkozom vele (pontosabban összefutok vele pl az utcán ) Szeretnék a legjobb pókeresek között is lenni (egyébként nem szerencsejáték, de nem menjünk bele) És még rengeteg mindent szerettem volna, de nekem ez nem megy, tudom, hogy sosem lesz semmi.... Nincs pénzem még bulizni sem elmenni, így az éeltem abból áll, hogy itt ülök, és játszom egy tetves online játékkal, a szívem pedig szétszakad a fájdalomtól... Szeretnék egy stukkert is évek óta, de nem lehetek katona sem, mert szintévesztő vagyok... Már semmi életcélom...

2012. jún. 8. 22:57
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
Ha igazi harcos lennél, akkor tudnád, hogy sírni csak a győztesnek szabad.
2012. jún. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 A kérdező kommentje:
Ez így van, de leírtam már, hogy képtelen vagyok már eleget tenni...
2012. jún. 8. 23:23
 3/57 anonim ***** válasza:

"...mert nincs elég kitartásom..."

Meg is van min kéne változtatnod, hogy rendbe jöjj. Biztosan meg tudod találni azt a dolgot, ami inspirál hogy ne add fel, ha más nem akkor pont ez, hogy bizonyíts magadnak és rendbe rakd az életed ezzel. Azzal a lánnyal pedig miért ne lenne esélyed kialakítani bármit is? Még meg sem próbáltad, nem?

2012. jún. 9. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim válasza:
Lehet, hogy csak egy kicsit pozitívabban kéne tekintened a világra!!!!!Ez nem jó,hogy csak azt sulykolod magadba, hogy semmire nem vagy jó és neked semmi nem sikerül!Ha valamit el akarsz érni azért harcolni kell!!!Nem szabad az első akadálynál feladni!!!!Ezt kell megtanulni!!!!CSAK POZITÍVAN!!!!Minden dolognak megvan a pozitív oldala!!!!Ezért szokták azt mondani, hogy MINDEN ROSSZBAN VAN VALAMI JÓ!!!Csak meg kell látni!!!
2012. jún. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 A kérdező kommentje:

Értem, de annyiszor próbáltam már változtatni magamon !

lkezdek keményen edzeni, és rá 3 hétre abbahagyom.. mindennel így van !

2012. jún. 9. 10:03
 6/57 GhostRider3 ***** válasza:
34%

meg kell találnod a belső békédet és fókuszodat ahhoz, hogy végig tudd csinálni a dolgokat

ha a fejed és a szíved össze van zavarodva, nem csoda, hogy nem érsz el semmit az életben.

tűzz ki kisebb célokat, akár le is írhatod, kis léptékben haladj előre, ami sikerül, azt folytasd, ami nem, azon változtass.


példa: sokszor megesik hogy túl sokat edz valaki és nem pihen eleget, vagy sokat eszik de nem edz eleget, és hiába akarja, nem éri el azt a hatást, amire vágyik.


ez kicsit összetett téma, ha részletes tanácsra vágysz, keress meg privátban

2012. jún. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
32%
és azzal , h itt tökéletesen megfogalmazod , h mi a problémád mégis mit vársz , h majd az emberek helyetted megcsinálják??? ha tudod mi a gondod akkor tegyél ellene , csak elkezdeni nehéz utána megy minden mint a karikacsapás, komolyan az ilyen emberek annyira felidegesítenek ilyen kis gyáva kukac, lusta disznó ,antiférfik..akkor sajnáltasd magad, és várj a csodára , h majd a dolgok maguktól az öledbe hullanak, és ha esetleg nem jön össze(NEM FOG)akkor majd lehetőleg fulladj bele a nagy önsajnálatba.töketlen.tanulnod kéne , h degeszre keresd magad majd egy olyan munkával amit szeretsz.de te persze arra is lusta vagy.inkább menj vissza játszál a játékaiddal óvodás...
2012. jún. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
83%

Hű, de nagy az együttérzés az előttem szólóban...

Csak nehogy ő is olyan helyzetbe keveredjen, amiből egyedül nem fog tudni kikeveredni...

Szóval menj el pszichológushoz, vagy egy jó pszichoterápiás csoportba, önsegítő csoportba.

2012. jún. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 A kérdező kommentje:

Valahogy nem lennék képes elmenni, ahoz túl büszke vagyok !

Az elötted szólónak pedig üzenem, ogy én mindig küzdöttem, de feladtam, mert mindig változtak a céljaim... képtelen voltam egy dologért küzdeni teljes erőből, mindig más érdekel...

2012. jún. 9. 17:38
 10/57 anonim ***** válasza:
74%
én vagyok az a bizonyos együttérző én nekem sikerült egyedül kimászni az önsajnálatból holott hasonló helyzetben voltam mint te, elég volt egy Csernus könyv és kész.Ha ti a kommentemben csak a bántást látjátok akkor ott van a hiba , ugyanis ügyeltem rá , h ne csak a lelkedbe tiporjak , hanem instrukciókat adjak , h hogyan segíts magadon...de majd biztos találsz magadnak valakit akire azt hiszed , h szerelmes vagy belé és ő majd nagyon megsajnál és mindent megcsinál helyetted , ezzel egyetlenegy probléma van , az , h nem lesz sikerélményed mert tudod, h nem magadtól másztál ki a gödörből
2012. jún. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!