Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van itt olyan, aki aranybefekt...

Van itt olyan, aki aranybefektetésből vagy tőzsdéből él? Nem tanács kell csak szimplán kérdezem hogy mennyire valós dolog ez és hogy kerestek vele?

Figyelt kérdés
Arany befektetéssel kecsegtettek engem, tegyek be 20.000FT-ot, és kiveszek kis idő után 200-at...
2012. márc. 2. 15:16
 1/4 anonim válasza:
85%

FELEJTSD EL!

Én deviza és árukereskedéssel foglalkozom egyszóval tőzsdézek, de ezek a 20ból 200-at 1 év alatt történetek teljes mértékben átverések.Fektetek be másoknak is, de szigorúan csak az Ő nevük alatt. Ergo a pénzhez ők bármikor hozzáférnek, akár azonnal is! Ilyen, hogy add oda és én majd adok neked..Áh,felejtős!


1. 20e forint semmi arany kereskedéshez, még csak egy értelmes kötést sem lehet ennyiért megcsinálni.


2. Az arany nagy kedvencem lehet vele nagyon jól keresni, sőt volt olyan, hogy dupláztam vele a befektetett pénzemet egy hónap alatt, de átlagosan 2-4%/hét-os haszonkulccsal lehet dolgozni hosszú távon.Ha valaki havi szintem 10%-ot tud kivenni a tőzsdéből az már elégedett magával, mert az egy szép haszon. Ergo havi 2000,- forintot reálisan lehet keresni a pénzeddel,de ehhez is piszok nagy szerencse kell és nagyon jó chartok!


Ha érdekel befektetés,akkor én szívesen segítek neked, illetve tájékoztatlak lehetőségekről.

2012. márc. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%

Nekem van tőzsdei számlám, azaz olyan megtakarításom amivel tőzsdézek. Konkrétan nem én, mert én valószínű elbuknám a pénzt, hanem egy ezzel foglalkozó cég végzi a kereskedéseket. Ők adják a szakértelmet, én pedig brókerdíjat fizetek nekik.

Az eredményeket nézd meg magad, a grafikonon Júl 20-tól láthatod a számla növekedését, tehát 56.12% profitot könyveltem el ezalatt.

[link]


Most indul majd egy másik számlacsomaguk, ahol több kereskedés lesz, valószínű át fogom tenni oda a pénzt.

Egyébként én ismerek olyat aki napi 10-15ezret is keres a valutatőzsdén, a rendes munkája mellett, és van aki kizárólag ebből él.


Az hogy 20-at beteszel, és 200-at garantáltan kiveszel mese, az arany árát sem lehet megjósolni, garantálni meg pláne nem lehet semmit.

2012. márc. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat!
2012. márc. 2. 16:35
 4/4 anonim ***** válasza:

Na ez a 20-ból 200 kapásból átverés, felejtsd el.


Én kezdek áttérni arra, hogy tőzsdéből éljek (már magasabb a jövedelmem belőle, mint a fizetésemből), de tekints erre úgy, mint egy szakmára. Foglalkozol vele 5 évig, és akkor már van elképzelésed, hogy mi ez, hogy működik, és te hol tudsz bekapcsolódni.

Sajnos a legtöbb ember ezt soha nem fogja megérteni, és mindig is átverhetőek lesznek.


Nincs ingyen ebéd.

Ne bízz senkiben.

Téged senki nem akar gazdaggá tenni.

2012. jún. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!